Perfumy męskie

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
rita1990
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2021, 2:51

Perfumy męskie

Post autor: rita1990 »

Panowie, przychodzę do Was po poradę. Chciałabym kupić dla mojego partnera jakieś nowe perfumy, bo jakoś ostatnio przestały mi odpowiadać te, których używa. Może to kwestia tego, że już mi się zwyczajnie znudziły, a może po prostu zmienił mi się nieco węch po covid. Ale liczę na jakieś polecenia dość świeżych zapachów, jakie męskie perfumy są godne uwagi?
bartek1990

Re: Perfumy męskie

Post autor: bartek1990 »

Myślę, że niemal każdemu mężczyźnie, także i Twojemu mężowi spodoba się kompozycja Dior Sauvage Eau de Parfum. Jest niebanalna, pełna ciekawych aromatów kojarzących się z naturą w nieco egzotycznym wydaniu. Elegancka i nieco surowa zarazem, zdecydowanie bardziej orzeźwiająca niżeli słodka czy ciężka. Perfumy te możesz nabyć korzystając z oferty https://perfumy.pl/product-pol-4662-Dio ... 00-ml.html . Możesz też poszukać w stacjonarnych, dobrych perfumeriach aczkolwiek podejrzewam, że tam cena będzie wyższa.

bkr7eix-p
ODPOWIEDZ