perfumy męskie

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Stoigniew
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2022, 0:14

perfumy męskie

Post autor: Stoigniew »

Panowie, gdzie kupujecie wody perfumowane męskie? Wolicie zapachy oryginalne i markowe czy nie zwracacie na to aż tak dużej uwagi? Ja jestem raczej z tych oszczędnych, ale wiem, że znacznie bardziej opłaca się kupować właśnie oryginalne zapachy, które zwyczajnie starczają na dłużej. No i są o wiele bardziej intensywne, więc nie trzeba ich dużo używać. Jak to u was wygląda?
miruetta

Re: perfumy męskie

Post autor: miruetta »

Ja to sobie wciąż patrzę na to, jakie perfumetki https://www.nomiperfumetki.pl/ mogę mojemu facetowi kupić. Zdecydowanie to dla mnie ważna sprawa, ale jeśli już, to po prostu spróbujmy rozwiązać co nieco inaczej. Po prostu spróbujcie, firma Nomi ma naprawdę dobre opinie. I potem zdecydujecie, czy to kompletnie dla Was, czy nie. Jak uważacie?
ODPOWIEDZ