Domowa drukarka 3d

Wątek dla zwolenników gadżetów, akcesoriów. Najnowsze modele smartfonów, smartwatche, laptopy. Dzielimy się opiniami o najnowszych technologiach, podpowiadamy, jaki sprzęt wybrać dla siebie i bliskich.
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2019, 19:29

Domowa drukarka 3d

Post autor: Antonina »

Czy warto kupić dzieciom w ramach edukacji i zabawy domową drukarkę 3d do eksperymentowania? Taką jak ta?Obrazek
Awatar użytkownika
andrzej_84
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2019, 0:34

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: andrzej_84 »

To wszystko zależy od tego, co lubią Twoje dzieci, u mnie w domu by się nie sprawdziła, moje dzieciaki w ogóle nie są zainteresowane nauką i eksperymentami :p Ale kto wie
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2019, 19:29

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: Antonina »

a możecie mi polecić jakiś sklep z drukarkami tego typu
Awatar użytkownika
kasjusz
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:27

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: kasjusz »

Sprawdź Aemca, to chyba jedyny oficjalny dystrybutor drukarek XYZprinting, mogę się mylić w tej kwestii, ale tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
ramusen
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:13

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: ramusen »

Dla mnie jest to statek kosmiczny. Nadal nie mogę oszacować, jak genialna jest taka drukarka.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: zenka »

Epson ma fajne drukarki na przecenie, nie tyle jest to przecena ale cashback, także można otrzymać zwrot kasy za zakupy, tylko paragon trzeba zachować to jest ważne. Sprzęt dobrej jakości, druk jest ok, wszystko jak należy i póki co działa bezawaryjnie.
Awatar użytkownika
kornix
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2019, 0:58

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: kornix »

Cashback zawsze dobra opcja, w sumie to tak jakby się kupiło drukarkę w promocji.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Domowa drukarka

Post autor: zenka »

No tak, zawsze można trochę zaoszczędzić kasy, tylko trzeba się wysilić trochę i zarejestrować się na stronie, trzeba też paragon dołączyć, jakąś kopie czy skan.
Awatar użytkownika
marco89
Posty: 20
Rejestracja: 22 lis 2019, 9:57

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: marco89 »

Cześć:)

Nie wiem jak wy, ale ja ostatnio mocno zainteresowałem się tym tematem. Ten wpis mnie zainspirował https://pl.wikipedia.org/wiki/Drukowanie_przestrzenne
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: pardons »

O tym i o innych tematach znajdziecie informacje https://www.kobieta40plus.pl
Awatar użytkownika
taper
Posty: 258
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: taper »

Mieliśmy kiedyś w firmie drukarkę 3D, często mamy do wykonania jakieś wydruki przestrzenne. Jeden chłopak umiał ją obsługiwać. Jak odszedł z pracy to pojawił się problem. I wtedy zdecydowaliśmy się na usługi profesjonalistów. Mogę szczerze polecić drukarnię Werk3D, fachowa załoga, mają ogromne doświadczenie. W drukowaniu wykorzystują różne materiały, korzystają z różnych metod wydruków. Mają takie drukarki jak Phrozen Shuffle, Phrozen Shuffle XL. Ich usługi obejmują także wydruki w technologii rapid prototyping . Szybko i niskim kosztem są w stanie zaprojektować rozwiązania, przetestować je czy stworzyć szczegółowe makiety architektoniczne. Tu możecie się o tym dowiedzieć więcej https://werk3d.pl/rapid-prototyping/ . W każdym razie szczerze ich polecam, będziecie z jakości usług zadowoleni.
skań3d

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: skań3d »

mobilny skaner 3d to bardzo potrzebny sprzęt u mnie w firmie. Nie wyobrażam sobie pracy bez tego urządzenia. Pracuje jako architekt i takie pomiary 3d pomagają mi w codzinnej pracy. Wynik jest zawsze bardzo dokładny i poprawny. W dodatku mogę skanować różne kształty i różne wielkości. Polecam

angry birds gra epic
zbój

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: zbój »

Jak widać druk przestrzenny ma naprawdę ogromne zainteresowanie. Jego rozwój dał nam wiele dobrego w różnych branżach. To rozwiązanie, dzięki któremu wiele rzeczy można stworzyć i wykonać dużo szybciej i łatwiej. Takie profesjonalne i kompleksowe usługi 3D można znaleźć w sieci. Druk ten ma coraz szersze zastosowanie a to oznacza, że technologia i w tym zakresie coraz bardziej idzie do przodu.
Awatar użytkownika
elizabeth
Posty: 118
Rejestracja: 03 sie 2019, 18:39

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: elizabeth »

ja jeszcze kupuję dodatkowo oprócz tonerów, to eko papier na sklepie https://www.eko-papier.com Polecam wejść na ich stronę bo mają naprawdę szeroki wybór i dogodne ceny.
Kerył09

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: Kerył09 »

a materiał do druku dla dzieci, tylko pla i to sprawdzonego polskiego producenta. Polecam print-me.pl seria ecoline pla sprawdzi się idealnie a do tego materiał jest bio i ma ogromną gamę kolorów, posiadają również serię smartfit : zmieniający się w zaleznosci od temperatury, świecący w ciemności czy podatny na uv, oraz z drobinkami (marmurki) i z drewnem. Jest co pokazać dzieciom. Mamy w szkole ich produkty i gorąco polecam. Na warsztaty z dzieciakami idealnie!
Carlzłon

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: Carlzłon »

Ja od mniej więcej dwóch lat kupuję w Print-Me. Głównie filamenty z zakresu industry, np. ABS/ASA lub pet z włóknem węglowym. Jakośc super, bardzo dobra dostępność, nie zamieniłbym tego komfortu drukowania właśnie na tańsze filamenty. Jednak dobry filament to połowa sukcesu i trzeba o tym mówić
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: Tymon »

Drukarki są bardzo różne. Co do wyboru inna będzie potrzebna właśnie na domowy użytek, a inna w jakimś dajmy na to zakładzie produkcyjnym. Generalnie tego rodzaju urządzenia są świetnym rozwiązaniem tym bardziej, że drukowanie w technologi 3D ma bardzo różnorodne zastosowanie i jest też coraz tańsze jeśli chodzi o koszty. Oprócz samego urządzenia bardzo ważne są akcesoria do drukarek 3D żeby można było w pełni z takiego urządzenia korzystać. Warto stawiać na sprawdzone firmy i sprzęt wysokiej jakości.
casol

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: casol »

Inwestowanie w zaawansowane drukarki wysokiej klasy, takie jak drukarki 3D, może być często dość kosztowne. Bardziej opłacalnym podejściem jest skorzystanie z usług firm, które świadczą takie usługi. Można zapoznać się z ofertą 3DProDruk, aby uzyskać niestandardowy druk 3d na zamówienie warszawa, zapewniający taką samą jakość wydruków bez wysokich cen.
dankaa

Re: Domowa drukarka 3d

Post autor: dankaa »

Moim zdaniem również warto rozważyć opcję skorzystania z https://merkator.pl/ . Ich kserokopiarki są znane z solidnej jakości wykonania i niezawodnego działania, co jest kluczowe.
ODPOWIEDZ