Wyjazd integracyjny

Gdzie najlepiej imprezować w mieście? Dokąd wyjść wieczorem? Jak zorganizować przyjęcie plenerowe? Od czego zacząć planowanie imprezy integracyjnej? Dzielimy się patentami i radami.
Awatar użytkownika
Roch96
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2022, 6:07

Wyjazd integracyjny

Post autor: Roch96 »

Poszukujemy dobrego hotelu na wyjazd integracyjny dla pracowników naszej firmy. Co ważne, będzie to wyjazd połączony z konferencją, więc liczę na to, że będziecie w stanie polecić mi hotel z salą konferencyjną. Obowiązkowo w niedalekiej okolicy Krakowa. Za co z góry Wam bardzo dziękuję :) Dajcie znać, czy znacie jakiś wyjazd integracyjny hotel? :-)
Zosia1

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: Zosia1 »

Witam wszystkich! Szukamy idealnego miejsca na organizację imprez firmowych w Międzybrodziu Bialskim https://salaonesto.pl/imprezy-okoliczno ... y-firmowe/ . Czy ktoś może polecić sale lub miejsca, które są odpowiednie do organizacji takich wydarzeń?
dementorowa

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: dementorowa »

Lubię się spotykać w kilka osób, dlatego dla mnie możliwość poznania kogoś nowego zawsze jest ciekawa. Mamy mieć spotkanie biznesowe razem, nie wiem, jak to ma działać, ale na przykład catering na szkolenia można sobie omówić. Dla mnie to jest ciekawa opcja i chętnie poznam Wasze zdania.
ODPOWIEDZ