Kurs na kat. A

Skutery, motocykle, prawo jazdy na jednoślady. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
Yeliz
Posty: 69
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:20

Kurs na kat. A

Post autor: Yeliz »

Mój syn chce zrobić prawo jazdy na motor. Trochę boję się tego, bo uważam, że motory są niebezpieczne. Ale on się uparł, to chcę chociaż mu znaleźć najlepszych szkoleniowców. Myślałam o nich http://omega.szczecinek.pl/. Wiele osób ich chwali i wiem, że mają dobre wyniki. Chcę, żeby mój syn miał kompleksową wiedzę, dlatego proszę was o opinie.
Awatar użytkownika
andziak
Posty: 10
Rejestracja: 09 mar 2020, 23:45

Re: Kurs na kat. A

Post autor: andziak »

Dopóki nie zdasz do jedź taksówką taką jak http://taxi-jachranka.cba.pl
Awatar użytkownika
Karolcia89
Posty: 164
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:27

Re: Kurs na kat. A

Post autor: Karolcia89 »

Świetnie, że trafiłam na ten wątek, bo też szukam najlepszej szkoły jazdy, chodzi mi o kat a Kraków. Jakie ośrodki możecie polecić? Czy ktoś słyszał z was o ośrodku Codex? Posiadają bogatą ofertę kursów http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... egoria-ann
Łata

Re: Kurs na kat. A

Post autor: Łata »

Mogę polecić super szkołę, gdzie nauczą was naprawdę bezpiecznie jeździć na motocyklu. To Progress państwa Przybylskich z Częstochowy https://www.oskprogress.pl. Instruktor to człowiek z doświadczeniem, opowiadał, że sam dużo jeździ na motocyklu i podkreślał, że bezpieczeństwo to podstawa. Mają dobry sprzęt i doskonały plac manewrowy zgodny ze standardami egzaminacyjnymi. Mi bardzo dużo dał ten kurs.
ODPOWIEDZ