Porządne błotniki rowerowe

Skutery, motocykle, prawo jazdy na jednoślady. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
korneliusz1977
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 10:40

Porządne błotniki rowerowe

Post autor: korneliusz1977 »

Gdzie waszym zdaniem kupię naprawdę porządne błotniki rowerowe? Wiele osób poleca markę Simpla i ich produkty. Powiedzcie mi, czy ich używaliście i jakie macie opinie. Będę wdzięczny ;)
Awatar użytkownika
roderyk-83
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 22:02

Re: Porządne błotniki rowerowe

Post autor: roderyk-83 »

Jak dla mnie błotniki rowerowe Simpla nie mają konkurencji. To produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich skuteczność, ale i estetykę. Warto zwrócić też uwagę na osłony czy koszyki na bidony. Markę zdecydowanie polecam!
Adaś91

Re: Porządne błotniki rowerowe

Post autor: Adaś91 »

Błotniki i inne akcesoria rowerowe zawsze zamawiam ze sklepu internetowego sporti.pl. Mają tam chyba wszystko... oświetlenie, bagażniki, błotniki, akcesoria dla dzieci i części rowerowe. Ostatnio zamówiłem stąd kask rowerowy od producenta Author - jest bardzo wygodny i wygląda na wytrzymały.

tłumaczenia ustne cennik
Marci

Re: Porządne błotniki rowerowe

Post autor: Marci »

Błotniki rowerowe to akcesorium, które montuje się na rowerze w celu ochrony przed błotem, wodą i zabrudzeniami podczas jazdy w deszczowe lub błotniste warunki. Są one przydatne zarówno podczas codziennej jazdy miejskiej, jak i podczas dłuższych wycieczek. Błotniki rowerowe https://goodsport.pl/akcesoria-rowerowe ... /blotniki/ są dostępne w różnych rozmiarach i modelach, które można dopasować do swojego roweru. Zapewniają one czystość i suchą jazdę, chroniąc zarówno rowerzystę, jak i jego ubranie przed zabrudzeniem. Montaż błotników jest prosty i można je łatwo zdjąć lub zamontować w zależności od warunków atmosferycznych.
ODPOWIEDZ