Przepisy na dania z grilla

Polecane diety pudełkowe, najlepsze knajpy, sprawdzone przepisy. Korzystałeś z cateringu dietetycznego w swoim mieście i możesz coś polecić? Znasz najlepszy przepis na makaron? A może szukasz funkcjonalnych mebli i sprzętów kuchennych? Pytaj!
Tomękpl

Przepisy na dania z grilla

Post autor: Tomękpl »

Witajcie,

Całkiem niedawno zakupiłem grill ogrodowy i był to bardzo dobry zakup. Jedynie mam taki problem odnośnie przepisów... Dosyć rzadko gotuję z powodu pracy jaką mam, a największym mistrzem w moim domu od gotowania jest moja żona.
Chciałbym zaskoczyć Ją czymś nowym i nie chodzi mi tu o dania typu kiełbasa z ziemniakami. Chciałbym poznać jakieś lepsze przepisy na dania z grilla, które sprawią że moja kobieta opadnie i będzie się delektować pysznym daniem. Co Wy na to? Możecie mi polecić jakieś fajne przepisy? Z góry dziękuję :D
łoś

Re: Przepisy na dania z grilla

Post autor: łoś »

Ja mnóstwo pysznych przepisów na ciasta znajduje na http://pitraszenie.blogspot.com/ . Moim zdaniem właśnie takie najlepiej sprawdzają się z poradami jak wykonać co po kolei, aby wyszły idealnie. Takie domowej roboty ciasto jest najlepsze do kawy lub jak goście przychodzą w odwiedziny.
ODPOWIEDZ