Remont kuchni

Polecane diety pudełkowe, najlepsze knajpy, sprawdzone przepisy. Korzystałeś z cateringu dietetycznego w swoim mieście i możesz coś polecić? Znasz najlepszy przepis na makaron? A może szukasz funkcjonalnych mebli i sprzętów kuchennych? Pytaj!
Płetka

Remont kuchni

Post autor: Płetka »

A może ktoś z Was w ostatnim czasie robił remont w swoim mieszkaniu? W moim przypadku chodzi przede wszystkim o remont łazienki, bo mieszkamy tutaj już kilka lat i ciągle mamy wystrój łazienki/kuchni po poprzednich właścicielach. Dopiero teraz mamy trochę wiecej pieniędzy na to, żeby remont.
anonimkąbyć

Re: Remont kuchni

Post autor: anonimkąbyć »

Płetka pisze: ↑12 lut 2021, 21:24 A może ktoś z Was w ostatnim czasie robił remont w swoim mieszkaniu? W moim przypadku chodzi przede wszystkim o remont łazienki, bo mieszkamy tutaj już kilka lat i ciągle mamy wystrój łazienki/kuchni po poprzednich właścicielach. Dopiero teraz mamy trochę wiecej pieniędzy na to, żeby remont.
Jaki dokładnie masz budżet?
-
Studnie Głębinowe Żywiec
Kałina

Re: Remont kuchni

Post autor: Kałina »

Ciekawie i tanio urządzisz kuchnie sięgając po gotowe zestawy mebli kuchennych. Inna opcja to wybór pojedynczych szafek z mebli modułowych i dopasowanie ich do kształtu i rozmiaru pomieszczenia. U mnie to się sprawdziło, szybko wybrałam wszystkie potrzebne mi elementy i ostatecznie wyszło bardzo tanio, jak porównywałam z meblami pod wymiar to zaoszczędziłam mniej więcej połowę.
ODPOWIEDZ