Feromony - co myślicie ?

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 206
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Feromony - co myślicie ?

Post autor: kacper90 »

Cześć! Ostatnio sporo słyszałem o feromonach i przyznam szczerze, że zaciekawił mnie ten temat. Ktoś z was stosuje tego typu specyfiki?

zabawy pirackie
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Feromony - co myślicie ?

Post autor: momus »

Jasne, że tak. Ja już jakiś czas temu zrezygnowałem z klasycznych perfum na rzecz feromonów i nie mam na co narzekać. Faktem jest, że licznie przeprowadzane badania wykazują skuteczność feromonów, jeśli chodzi o pobudzenie seksualne i polepszenie nastroju.
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 206
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: Feromony - co myślicie ?

Post autor: kacper90 »

Dzięki za odpowiedź :) Jesteś w stanie polecić mi jakiś konkretny produkt? Nie chciałbym źle trafić na sam początek czy też wyrzucić kasy w błoto ;)
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Feromony - co myślicie ?

Post autor: momus »

No pewnie, z przyjemnością :) Ja wszystkie feromony, jakie do tej pory miałem, to kupowałem online w sklepie https://testorevolt.pl/ Aktualnie używam Casual Green, który zapachem przypomina perfumy Cool Water Davidoff. Mnie akurat odpowiadają takie nuty zapachowe, ale w sklepie znajdziesz też inne propozycje - wszystkie są dokładnie opisane, także nie powinieneś mieć żadnego problemu z wyborem czegoś odpowiedniego dla siebie.

kalcikinon opinie
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 206
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: Feromony - co myślicie ?

Post autor: kacper90 »

Super, dzięki za polecenie! Przejrzałem sobie ofertę tego sklepu w wolnej chwili i zdecyduję się raczej na Feromony Hot Man Natural Spray :) Pomyślałem, że na początek dobrze sprawdzą się jednak te bezwonne - potem pomyślę, co kupić dalej.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 98
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:47

Re: Feromony - co myślicie ?

Post autor: coco »

Jak fajnie jest się dowiedzieć, że nie tylko ja mam podobne zdanie, co wy i szukam dla siebie feromonu, który przyciągnie do mnie takiego jednego faceta... Wiecie, kocham go od dawna, on mnie nie zauważa, normalna sprawa. Fajnie, jakbyście mi podpowiedziały, jak to u was zadziałało, bo takie https://eropteka.pl/serie-produktow/btb/ mam na oku.
ODPOWIEDZ