Jakie pierścionki lubią dziewczyny?

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
Jędrek

Jakie pierścionki lubią dziewczyny?

Post autor: Jędrek »

Nie znam się kompletnie na biżuterii, a moja narzeczona też nie nosi nic poza łancuszkiem no i nie mam pojęcia jaki pierścionek na zaręczyny będzie ok?
Maleńka

Re: Jakie pierścionki lubią dziewczyny?

Post autor: Maleńka »

Najpierw podejrzyj jaki jest ten łańcuszek, który nosi :) Jak ze złota to wiadomo, że pierścionek też musi być złoty, a jak złoty to obowiązkowo próba 585.
No i nie wypada dawać z okazji zaręczyn gołego pierścionka tylko z jakimś ładnym kamieniem, oczywiście im większym tym lepiej :)

Ten pierścionek z tanzanitem jest ładny https://laru.pl/pierscionki/91-pierscio ... 6-ct-.html
oryginalny kamień, cena też niczego sobie :D
Ptyśśkkaa7

Re: Jakie pierścionki lubią dziewczyny?

Post autor: Ptyśśkkaa7 »

hej :) Jeśli szukacie ładnych pierścionków dla dziewczyn, to bardzo polecam tą stronkę https://www.karkosik.pl/787-pierscionki-zlote Mają tam duży wybór pięknych pierścionków, więc na jakikolwiek się zdecydujecie, to i tak wasza dziewczyna będzie mega szczęśliwa. Pozdrawiam :D
klarća

Re: Jakie pierścionki lubią dziewczyny?

Post autor: klarća »

Ja jestem zdania, że biżuterii obecnie jest tyle dostępnej na rynku, że każda z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką biżuterii ze stali chirurgicznej o której artykuł można przeczytać chociażby na http://www.swiat-kobiet.pl/niezwykla-bizuteria/ . Jak dla mnie nie ma lepszej w tak przystępnej cenie.
radekŹ

Re: Jakie pierścionki lubią dziewczyny?

Post autor: radekŹ »

Ja ostatnio trafiłem na pierścionki różowe złoto Rożowe złoto chyba jest rzadko wykorzystywane w biżuterii. Ja bynajmniej pierwszy raz się z nim spotykam. A pierścionek jest faktycznie nie tylko oryginalny, ale też elagancki. Dobry pomysł na
prezent.
iguś89

Re: Jakie pierścionki lubią dziewczyny?

Post autor: iguś89 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w złoty pierscionek? Jakie złoto jest wartosciowe? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://www.karkosik.pl/blog/poradniki/ ... -najlepsza Co o tym sądzicie? Chętni zapoznam się z waszymi poradami, pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ