Kiedy miłość typu „łatwa do kochania, szybka do rozproszenia” jest normalna.

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
ładny

Kiedy miłość typu „łatwa do kochania, szybka do rozproszenia” jest normalna.

Post autor: ładny »

Obrazek„Łatwy do kochania, szybki do rozproszenia” wydaje się być normalnym zjawiskiem we współczesnym społeczeństwie. gdzie zarówno kobiety, jak i mężczyźni spotykają się z wieloma ludźmi Spraw, aby relacje w życiu małżeńskim stały się wrażliwe. Widzieliśmy pary, małżeństwa, które spotykają się od dłuższego czasu, musiały ogłosić swoją separację Chociaż niektóre pary mają razem dzieci. może odejść znaleźć kogoś, kto jest bardziej lubiany

W przeciwieństwie do przeszłości, gdzie miłość, małżeństwo i życie małżeńskie oznaczają budowanie rodziny i gotowość do wspólnego stawienia czoła każdemu problemowi. ale kiedy czas się zmieni Społeczeństwo jest bardziej skomplikowane Ludzie w społeczeństwie odpowiednio się zmieniają. A oto kilka powodów, dla których współczesne pary nie mogą być razem tak długo, jak kiedyś.

1. Nowa era miłości, różni ludzie, egocentryzm
Bycie razem dla dwojga oznacza, że ​​obie strony muszą zmniejszyć swoją indywidualność. i bardziej zwróć się do zrozumienia, poświęcenia lub kompromisu z bliskimi Ale kiedy nowa miłość skoncentruj się na samozadowoleniu chcę mieć i nie chcę robić nic skomplikowanego Jeśli ci się to nie podoba, po prostu zerwij. To był pierwszy powód, dla którego życie współczesnej miłości jest tak krótkie.

2. Czasami miłość w tej epoce nie oznacza prawdziwej miłości
Wiele osób twierdzi, że trzeba mieć chłopaka. bo chcę, żeby przyjaciele byli po mojej stronie w chwilach samotności Posiadanie kochanka, który wychodzi jeść, chodzić do kina, iść na imprezę, żeby znajomi nie żartowali, że są samotni.Kiedy znajdziemy takiego kochanka, to znaczy, że nie szukamy miłości. Po prostu szukamy ludzi, którzy wypełnią pustkę, której nie da się wypełnić w naszym życiu. a kiedy tak to znaczy Związki będą tylko szczęśliwe. Odmawia przyłączenia się do cierpienia.W końcu musimy rozstać się z kimkolwiek to jest.

3. Wiele osób, które uwielbiają wybierać
Era, w której może narodzić się słowo „kik”, co oznacza „Więcej niż przyjaciel, ale nie chłopak” wydaje się być epoką, w której ludzie są chciwi w związkach. używając powodu, że To okazja dla siebie. aby uzyskać to, co najlepsze chociaż w rzeczywistości Ludzie w tego rodzaju związku pg gaming Tak naprawdę nigdy nikogo nie studiowałem. lub poważnie umawiam się z kimś Kiedy odnajdzie się lepszą osobę, relacja zmieni się na zawsze.

4. Ludzie w tej epoce boją się budować relacje.
To epoka, w której ludzie poważnie boją się zakochać w kimś. boisz się składać obietnice boisz się rozczarować miłością boisz się być złamanym sercem Wszystko to tworzy powierzchowny związek. miłość, która nie jest miłością Ale to po prostu satysfakcjonujące siebie nawzajem, ale w głębi obie strony blokują swoje wewnętrzne uczucia.

5. Epoka, w której łączymy miłość i seks w jedną historię.
„Miłość i seks” to różne rzeczy. W przeszłości miłość przynosiła pragnienia mężczyzn i kobiet. ale obecnie Pragnienia mężczyzn i kobiet mogą się spełnić tylko z dnia na dzień w tawernach. Czy związek będzie trwał, czy nie, a kiedy „seks” stanie się łatwy? Uczciwość w małżeństwie nigdy się nie wydarzy. Nic więc dziwnego, że W tej erze będzie związek o nazwie „Przyjaciel z korzyścią”, co oznacza umawianie się z przyjaciółmi, którzy mogą uprawiać seks. ale nie zakochany jak kochanek