Kot dla faceta

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 85
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:48

Kot dla faceta

Post autor: Aligru »

Cześć, w ramach terapii pscholog polecił znajomemu kota. Są jakieś sposoby na szybką aklimatyzację zwierzaka w nowym otoczeniu? Czytałem o tym preparacie: https://www.feliway.com/pl
Awatar użytkownika
rufus
Posty: 71
Rejestracja: 07 sie 2019, 9:49

Re: Kot dla faceta

Post autor: rufus »

Sam mam kota i bardzo sobie chwalę posiadanie takiego zwierzaka ;) Przy moim trybie życia jest to mniej wymagający pupil niż np. pies. No i nie trzeba kupować mu jakiejś dużej wyprawki. Kuweta, legowisko (chociaż mój śpi i tak na łóżku :P), dobrej jakości karma, transporter typu https://www.tukan24.pl/transportery-tor ... -2_60.html , zabawki, środki na pchły czy innych nieproszonych gości.
Awatar użytkownika
macho
Posty: 71
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:46

Re: Kot dla faceta

Post autor: macho »

Koty są o wiele mniej wymagające niż psy. Sam mam kota i dobrze się rozumiemy. Wystarczają mu smaczne kąski, trochę zabawy i dużo leniuchowania. Mam także kuwetę z filtrem pochłaniającym zapachy https://johndog.pl/produkt/kuweta-zamknieta/. Bardzo łatwo się ją czyści. Z kotem nie trzeba wychodzić trzy razy dziennie jak z psem.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Kot dla faceta

Post autor: mczay »

Najważniejsze jest abyś wiedział jak o niego dbać. Zwierzaki nie wiadomo nawet kiedy, łapią różnego rodzaju pasożyty. Ty jako jego opiekun, musisz wiedzieć jak mu w takiej sytuacji pomóc, a także jak ich unikać. Na stronie: https://stoppasozytom.pl/ dostępne są ciekawe artykuły na ten temat. Koniecznie tutaj zajrzyj!
ODPOWIEDZ