Problem z potencją..

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
łucjanś

Re: Problem z potencją..

Post autor: łucjanś »

Ciągły stres spowodował niestety, że moje libido spadło i nie mam ochoty na seks. Kolega doradził mi, abym wspomógł się jakimś dobrym suplementem. Nie chciałem się truć chemią i spróbowałem najpierw stosować preparat na bazie naturalnych ekstraktów ziołowych https://iloveherbs.pl/index.php?id_prod ... &id_lang=2, który bardzo mi pomógł. Wreszcie nabrałem wigoru i energii do działania. Jestem bardzo zadowolony, ale myślę, że moja partnerka bardziej :)
Aśka

Re: Problem z potencją..

Post autor: Aśka »

łucjanś pisze: ↑03 kwie 2021, 14:30 Ciągły stres spowodował niestety, że moje libido spadło i nie mam ochoty na seks. Kolega doradził mi, abym wspomógł się jakimś dobrym suplementem. Nie chciałem się truć chemią i spróbowałem najpierw stosować preparat na bazie naturalnych ekstraktów ziołowych https://iloveherbs.pl/index.php?id_prod ... &id_lang=2, który bardzo mi pomógł. Wreszcie nabrałem wigoru i energii do działania. Jestem bardzo zadowolony, ale myślę, że moja partnerka bardziej :)
całkiem spoko ich skłąd wyglada. Chyba jestem przekonana aby zamówić mojego bo ostatnio zupełnie jest taki bez życia :shock:
Paweł_250

Re: Problem z potencją..

Post autor: Paweł_250 »

sprawdź desire labs, są i dla kobieti dla mężczyzn,my stosowaliśmy i bardzo byliśmy zadowoleni. Żona na poczatku troche się wstydziła, ale wyjaśniłem, że nie ma czego, żyjemy teraz w ciągłym biegu i stresie, dlatego takie spadki mogą się pojawiać. Myślę, ze warto inwestować w siebie
Józek25

Re: Problem z potencją..

Post autor: Józek25 »

Jeśli masz problemy z potencją to musisz zacząć działać bezzwłocznie bo nie ma nic gorszego niż brak intymności w związku. Warto zasięgnąć porad specjalisty lub też można poczytać na portalu STREFA NAMIĘTNOŚCI gdzie znajdziecie encyklopedię gadżetów erotycznych i masę porad w kwestii pożycia seksualnego. Opisywane są tam również różne problemy natury intymnej.
jaśko

Re: Problem z potencją..

Post autor: jaśko »

dobre działanie mają tabletki mensil https://www.aptelia.pl/apteka/p131353-M ... ucia_4_szt. co jakis czas po niego siegam zeby trochę urozmaicic życie seksualne, w tej aptece mają promocję do jutra, warto się przyjrzeć ich ofercie bo jest dużo produktów w promo
Łolek

Re: Problem z potencją..

Post autor: Łolek »

No nie wiem. Stosowałem Mensil i akurat w moim przypadku, efekty były mocno średnie, by nie powiedzieć, że raz były, raz nie.

Raczej polecam rozwiązania alternatywne, domowe – nie bazujące na chemii, bo to działa tylko doraźnie, co niekoniecznie jest dobre dla ogólnego zdrowia organizmu. Od siebie, odeślę do tego artykułu: https://biocity.pl/domowe-sposoby-na-szybka-erekcje/ - sporo wyjaśnia, jak to wszystko (nie) działa.
ODPOWIEDZ