Różne tajskie marki świętują globalną kampanię Miesiąca Dumy, Inspirując Kolorami Równości

Miłosne perypetie, erotyka, seks, libido. Duża dawka porad, sposobów i dyskusji. Odpowiadamy na pytania, rozwiązujemy wspólnie problemy, udzielamy rad.
pięknem

Różne tajskie marki świętują globalną kampanię Miesiąca Dumy, Inspirując Kolorami Równości

Post autor: pięknem »

Obrazek
Siam Center łączy ręce z wiodącymi tajlandzkimi markami projektantów, aby uczcić światową kampanię Twórz ekskluzywne kolekcje mody. สล็อต ฝาก-ถอน true wallet Zainspirowany czystym pięknem w kolorach tęczy, prowadzony przez Greyhound Original, aby wyrazić chłodną równość, Pattric Boyle, wiodącą na świecie markę na wybiegach, Leisure Projects, markę pełną kreatywności i zabawy, iCONic, ikonę mody Siam Center Gotowy do wyboru na zakupy w sklepie na 1 piętrze Siam Center. Możesz też łatwo robić zakupy z domu dzięki usłudze OneSiam Ultimate Chat & Shop za pomocą ikony w oficjalnej LINII „ONESIAM”.
Świętuj miesiąc tęczowych kolorów dzięki limitowanej kolekcji „WE ARE ALL THE SAME” od Greyhound Original. i kolorowe czapki Główne logo marki jest wyświetlane na ekranie. Gotowy do pięknego popisywania się za pomocą komunikatów wygaszacza ekranu, aby wspierać moc prawdziwej równości.PATTRIC BOYLE dołącza do kolejnego dumnego głosu społeczności LGBT. Wzmacniając wsparcie dla LGBTQ na całym świecie, stworzono 7 kolorów tęczowych koszul barwionych na podstawie flag symboli Hot Pink = Sex, Red = Life, Orange = Healing, Yellow = Sunlight, Green = Nature, Turkus = Art, Indygo =.Harmony and Violet = Spirit z tęczowym nadrukiem jednorożca. Sam jednorożec jest również symbolicznym zwierzęciem społeczności LGBTQ.
RELAKS PROJECTS jest dostarczany z kolekcją „LEISURE PRIDE CLUB”, aby uczcić Miesiąc Różnorodności Płci, Praw Człowieka i Równości. Ta kolekcja składa się z koszulki oversize, z krótkim rękawem i bez rękawów, wykonanej ze 100% bawełny, z nadrukiem liter PRIDE, dostępnej w 6 odcieniach: czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym i fioletowym, które są kolorami tęczowej flagi. Koszulka z flagą dumy Istnieje również koszulka LOVE IS LOVE z nadrukiem, który wyraża czystą miłość. bez granic Charakterystyczna z przędzy w kolorze tęczy. To długa linia na plecach. Poznaj kolekcję „LEISURE PRIDE CLUB” ze wszystkimi modelami sprzedawanymi za jedyne 690 bahtów.
Kończąc z iCONic kolekcją „EXCLUSIVE iCONiC PRIDE LOVE T-SHIRT” pojawia się symbol stokrotki, który ma piękne znaczenie. kwiat, który reprezentuje nadzieję Niewinność, niewinność, okazywanie sobie nawzajem czystej miłości. Reprezentuje miłość, lojalność i wolność, naturę kwiatu, który rozkwita w porannym słońcu. Reprezentuje również siłę i wytrwałość. Ponieważ stokrotki są łatwe w uprawie w prawie każdym środowisku, bardzo wyjątkowe! Poznaj najnowszą koszulkę Rainbow Daisy. Specjalna cena tylko 990 bahtów