wiwn.pl opinie

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
Awatar użytkownika
Alfons-77
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2019, 19:35

wiwn.pl opinie

Post autor: Alfons-77 »

Polecacie coaching w wiwn.pl? Chodzi mi o pięciogodzinną sesję korepetycyjną z inwestycji w nieruchomości. Chciałbym zacząć działać w kierunku kariery rentiera i znalazłem taką opcję. Widać, że można zdobyć dużo przydatnej wiedzy, a cena nie jest wygórowana jak na tak długie konsultacje ze specjalistą.
Awatar użytkownika
dorota
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2019, 8:48

Re: wiwn.pl opinie

Post autor: dorota »

Bardzo ci polecam WIWN, jeżeli chcesz na poważnie zacząć z inwestycjami w nieruchomości. Można uzyskać odpowiedzi na przeróżne pytania bezpośrednio od specjalisty. Bardzo wartościowa wiedza.
Awatar użytkownika
blanka
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2020, 4:30

Re: wiwn.pl opinie

Post autor: blanka »

Sama rzucałam pracę na etacie po warsztatach i konsultacjach w wiwn.pl i nie żałuję ;) Warto skorzystać, bo ciężko znaleźć tak skondensowaną, a przede wszystkim praktyczną wiedzę gdziekolwiek indziej.
Awatar użytkownika
Borys1998
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2020, 11:11

Re: wiwn.pl opinie

Post autor: Borys1998 »

Ja mam za sobą lekturę książki "Zarabiaj na nieruchomościach" od WIWN i warsztaty. To jest, moim zdaniem, najlepsze, co można zrobić, jeżeli chce się zacząć Z GŁOWĄ działać na rynku kupna i sprzedaży nieruchomości. Bardzo przydatna, praktyczna wiedza.
Awatar użytkownika
Benon
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:14

Re: wiwn.pl opinie

Post autor: Benon »

Każdy początkujący w Polsce inwestor nieruchomości powinien się zapoznać z ofertą Wiwn. Wojciech Orzechowski to prawdziwy ekspert w tej dziedzinie, jeden z najlepszych w kraju. Nie żałuję ani złotówki zainwestowanej w warsztaty i książkę.
Awatar użytkownika
bazyli
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2020, 8:56

Re: wiwn.pl opinie

Post autor: bazyli »

Potwierdzam, pan Wojciech zna się na rzeczy. W internecie nigdy nie znajdziesz tak dużo praktycznych, sprawdzonych porad. Ten człowiek faktycznie to robił i uczył się na swoich błędach. Jeżeli chcesz uniknąć typowych wpadek początkującego i ostrożnie, ale odważnie zacząć karierę w nieruchomościach, wiwn.pl to jest dobry adres.
Yhm

Re: wiwn.pl opinie

Post autor: Yhm »

Hmmmmmm,

https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne?warningName=Wiwn&warningTypeId=all

Mam nadzieję, że to urealni nieco wydźwięk tych powyższych peanów przyszłym czytającym ten wątek w poszukiwaniu rzetelnych punktów odniesienia...

Pozdrawiam,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
ODPOWIEDZ