Adwokat do rozwodu

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
taśma

Adwokat do rozwodu

Post autor: taśma »

Gdzie w pomorskim znajdę dobrego adwokata do spraw alimentacyjnych ?
wiśnia

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: wiśnia »

Myślę że powinnaś się zwrócić w tej sprawie do adwokata Łukasza Węgłowskiego, on i jego kancelaria działa na Pomorzu i są naprawdę skuteczni i masa ludzi którzy korzystali z ich usług ich poleca
brośka

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: brośka »

A nie mec. Cejrowski ma większe doświadczenie? Same pozyty o nim słyszałam, skuteczny i słowny
Awatar użytkownika
taper
Posty: 273
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: taper »

W Szczecinie polecam tą kancelarię https://gajda-adwokat.pl/ . Moja znajoma rozwodziła się w zeszłym roku. Z góry na przegranej pozycji była a co się okazało? Że wyszła obronną ręką. Także z pomocą dobrego adwokata się da. Nawet jak mąż ją straszył i obiecywał że zabierze dzieci, grosza nie da.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: mczay »

Do każdej sprawy tak naprawdę najlepiej jest wybrać kogoś konkretnego, kto poprowadzi Ciebie najlepiej jak się da i komu będzie można w pełni zaufać. Jeśli chodzi o sprawy majątkowe, które też mogę Ciebie w niedługim czasie dotyczyć, polecam skontaktować się z Adwokatem z Wrocławia. Na pewno Ci pomoże.
Żaneta

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: Żaneta »

Ja na pierwszą sprawę rozwodową szłam na pewniaka sama. Jednak bardzo szybko zdałam sobie sprawę z tego, że konieczna będzie mi pomoc prawnika. Nie znałam nikogo, więc zajrzałam do internetu. Natrafiłam na stronę https://adwokatzakopane.pl/ , zadzwoniłam i zapytałam czy mogę liczyć na pomoc, bo sama nie mam szans. Pani adwokat naprawdę mi pomogła za co jestem niezmiernie wdzięczna. Ta sprawa naprawdę od początku nie wyglądała dla mnie różowo a jednak dzięki ogromnej pomocy i wsparciu wyszłam zwycięsko.
nadińka

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: nadińka »

Udało ci się znaleźć adwokata? Jeśli nie to polecam ofertę tej kancelarii https://www.emiliakruk.com/pl/ Na pewno ci pomoże podczas rozwodu. Z tego co wiem kancelaria Emilia Kruk cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufaniem klientów.
kowalewski_dżi

Re: Adwokat do rozwodu

Post autor: kowalewski_dżi »

Kwestie rozwodowe to generalnie ciężki temat więc lepiej przebrnąć przez to z jakimś adwokatem godnym polecenia. Dla mnie (jako faceta po rozwodzie) pomocna okazała się Pani Prożogo, która jako adwokat sprawdziła się super na mojej rozprawie:) Podsyłam link do jej strony internetowej gdyby ktoś był zainteresowany: http://adwokatprozogo.pl/
ODPOWIEDZ