Dezynfekcja biura bez sprzątania

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
adnan
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2020, 16:52

Dezynfekcja biura bez sprzątania

Post autor: adnan »

Nadszedł ten moment, w którym muszę zdezynfekować całe biuro. Czy ktoś z Was korzystał z opcji dezynfekcji metodą ozonowania? Nasze biuro ma 180 m2, zastanawiam się czy na takiej powierzchni sprawdzi się ta metoda. Bardzo proszę o podpowiedź, czy może lepiej wybrać metodę dezynfekcji przez zamgławianie?
Awatar użytkownika
macho
Posty: 71
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:46

Re: Dezynfekcja biura bez sprzątania

Post autor: macho »

Bardzo dobra decyzja. W dzisiejszych czasach to konieczność, jeśli chcemy normalnie funkcjonować. My korzystamy cyklicznie z usług firmy ProClean https://clean-pro.com.pl/dezynfekcja-dezynsekcja/. Na ich stronie znajdziesz szczegółowy opis i kontakt. Odnośnie metody, to nie zaprzątałbym sobie tym głowy na twoim miejscu. Zostaw to fachowcom. Oni będą wiedzieć, co się najlepiej u ciebie sprawdzi.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Dezynfekcja biura bez sprzątania

Post autor: pardons »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://calde.pl/blog/mydlo-do-wlosow-i-ciala
Awatar użytkownika
gaduła
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:30

Re: Dezynfekcja biura bez sprzątania

Post autor: gaduła »

Siemanko. W dzisiejszych czasach jest wiele bardzo różnych sposobów czy metod na bardzo dobrą i konkretną dezynfekcję biura. Dlatego też szukamy takich rozwiązań w internecie. I tak też ja znalazłam takie urządzenia do dezynfekcji tutaj https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfek ... ka13082020 które oczywiście od razu zamówiłam. Bo jednak bezpieczeństwo pracowników jest bardzo ważne
Dyśa

Re: Dezynfekcja biura bez sprzątania

Post autor: Dyśa »

Do dezynfekcji polecam produkty z firmy anti-covid19 U nas świetnie się sprawdzają stosujemy środki do dezynfekcji dłoni z tej firmy oraz do dezynfekcji powierzchni i są naprawdę fajne . Wszystko można o nich poczytać na stronie https://anti-covid19.com/dezynfekcja-powierzchni/
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Dezynfekcja biura bez sprzątania

Post autor: Iwona »

Ja słyszałam, że do dezynfekcji pomieszczeń biurowych można wykorzystać również środek o nazwie EpidAIR, który opiera się na technice zamgławiania. W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku produktów do dezynfekcji ma on bardzo ładny zapach zielonej herbaty, a zdezynfekowane powierzchnie od razu są suche, więc można wracać do pracy. Na stronie internetowej https://epidair.com/ możecie sobie poczytać więcej o tym produkcje, jest tam również możliwość jego zakupu.

wodorowy test oddechowy lublin
Awatar użytkownika
Fuksja
Posty: 26
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:05

Re: Dezynfekcja biura bez sprzątania

Post autor: Fuksja »

W każdym biurze powinny stanąć urządzenia AeroCare. Dzięki nim można bezdotykowo dezynfekować dłonie. To spore ułatwienie. A do tego zapobiega to roznoszeniu wirusa po całym biurze. Tutaj https://olleclean.pl/ można kupić takie urządzenia. Dodatkowo są modele wyposażone w czujnik temperatury - to się też przydaje.
ODPOWIEDZ