Druk etykiet tanio?

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Papierowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:26

Druk etykiet tanio?

Post autor: Papierowy »

Znacie drukarnię specjalizującą się w druku etykiet na Śląsku?
Awatar użytkownika
Rom86
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: Rom86 »

Hej, też jestem ze Śląska i znam branżę więc mogę ci podpowiedzieć, że etykiety na soki czy inne napoje produkuje u nas drukarnia z Katowic Eticod. Mają siedzibę na Grzegorzewskiej i jeśli masz projekt tych etykiet to podjedź do nich, albo prześlij przez net to zrobią ci wycenę :)

Koszt jak wszędzie zależy od zamówionej ilości, a więcej info na ich stronie https://eticod.pl/etykiety-branza-sokow-i-napojow/
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 96
Rejestracja: 26 lut 2019, 12:57

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: rozmowna »

Można przecież kupić specjalny sprzęt do etykiet, ale nie jestem pewna, czy każdemu się to sprawdzi. Ja sama myślę jeszcze o czymś takim jak druk wielkoformatowy , ale też nie będę maszyny kupowała, tylko w Shark Design to zamówię. Wiecie, żeby było prościej i taniej, bez problemów.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: mczay »

A ja uważam, że lepiej jest zlecić druk profesjonalnej drukarni. Tym bardziej, że są miejsca, takie jak drukarnia https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-print/ gdzie można zamówić etykiety, jakie chcemy. Drukarnia daje wybór dużej ilości materiałów na których powstają etykiety. Dostępne są dwa rodzaje etykiet - etykiety zdefiniowane i i etykiety o dowolnym rozmiarze i kształcie.
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: zając »

Nie mam za dużego doświadczenia, jeśli chodzi o szukanie drukarni, ale wydaje mi się, że taka drukarnia https://www.jkbprint.pl/ będzie w porządku. Liczy się dla mnie druk cyfrowy, ale i wielkoformatowy, a oni się w tym specjalizują. Co o tym myślicie? Warto do nich napisać? Jeśli macie jakieś polecenia, też je chętnie przejrzę.
Awatar użytkownika
jawir
Posty: 28
Rejestracja: 11 paź 2019, 11:16

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: jawir »

Dobrą reklama mogą być także banery i plakaty. Wiele osób decyduje się na taką formę. Drukarnia https://sharkdesign.pl/ ma doświadczenie i będą w stanie wydrukować nawet większy format materiałów. Drukują nowoczesnymi maszynami, więc nie będzie problemu z dobrą jakością.
Awatar użytkownika
franko
Posty: 17
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:49

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: franko »

Błagam...jak plakaty i banery? Serio? Szczególnie teraz, gdy zakupy robi sie jak najszybciej - klienci nie zwracają uwagi na plakaty...ich większą uwage przyciąga internet. Tam spedzaja godziny. Więc jesli social media są dobrze prowadzone powinny zapewnić ruch na samej stronie o czym mowa tutaj http://realtimemarketing.pl/ do tego powinno sie pomyślec o infulencer marketingu
Awatar użytkownika
bullet87
Posty: 26
Rejestracja: 20 wrz 2020, 14:10

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: bullet87 »

My najczęściej współpracujemy z https://web-to-print.pl/ :) To sprawdzona przez nas drukarnia, która jeszcze nas nie zawiodła. Jakość jest zdecydowanie lepsza niż zadowalająca, a ceny konkurencyjne. Zdecydowanie polecam :)
rośka

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: rośka »

Jeżeli chodzi Ci o etykiety samoprzylepne to polecam Ci stronę drukarni jaką jest https://www.jkbprint.pl/naklejki specjalizują się w drukach różnorodnych, od zwykłych plakatów przez ulotki, banery, naklejki a nawet ksiązki. Z Pewnością dzięki narzedziu gdzie wprowadzasz swoje wytyczne otrzymasz szybką wycenę swojego projektu. Polecam się zainteresować.

cieśni nadgarstka
Awatar użytkownika
kubaszewczyk
Posty: 63
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:14

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: kubaszewczyk »

Druki etykiet nie są drogie, zważywszy, że coraz więcej firm się tym zajmuje. Ja etykiety na swoje potrzeby zamawiałem w tej drukarni internetowej. Akurat przyciągnęła moją uwagę cena, bo była bardzo fajna i atrakcyjna. Dla porównania sprawdziłem kilka innych drukarni online i muszę przyznać, że ich oferty były bardzo zbliżone, ale nie każda dawała możliwości dostawy produktów poprzez własną wysyłkę, a to jednak spory problem.
grośka

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: grośka »

Oczywiście , że możesz etykiety i naklejki wydrukować tanio i na Twoim miejscu rozeznałabym sie w ofercie drukarni internetowych. One właśnie z reguły oferują niższe, bardziej konkurencyjne ceny. Przy czym realizacja zamówień przebiega szybko. Sporo osób korzysta właśnie z takiego rozwiązania
Basia

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: Basia »

Druk najrozsądniej powierzyć doświadczonym specjalistom. Sitodruk, jak i druk offsetowy wykonują dla nas https://drukujdobrze.pl/# w bardzo fachowy sposób. Kalendarze biurowe, reklamowe, foldery i ulotki służą nam należycie odkąd pamiętam. Bardzo wysoka jakość , przez co możemy mówić o produktach reklamowych w całkowicie niezastąpionej jakości. Myślę, że taka opcja nawet i Was powinna zainteresować. Nawet uszlachetniają druk, co jest warte odnotowania.
ODPOWIEDZ