Druk etykiet tanio?

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Papierowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:26

Druk etykiet tanio?

Post autor: Papierowy »

Znacie drukarnię specjalizującą się w druku etykiet na Śląsku?
Awatar użytkownika
Rom86
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: Rom86 »

Hej, też jestem ze Śląska i znam branżę więc mogę ci podpowiedzieć, że etykiety na soki czy inne napoje produkuje u nas drukarnia z Katowic Eticod. Mają siedzibę na Grzegorzewskiej i jeśli masz projekt tych etykiet to podjedź do nich, albo prześlij przez net to zrobią ci wycenę :)

Koszt jak wszędzie zależy od zamówionej ilości, a więcej info na ich stronie https://eticod.pl/etykiety-branza-sokow-i-napojow/
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 96
Rejestracja: 26 lut 2019, 12:57

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: rozmowna »

Można przecież kupić specjalny sprzęt do etykiet, ale nie jestem pewna, czy każdemu się to sprawdzi. Ja sama myślę jeszcze o czymś takim jak druk wielkoformatowy , ale też nie będę maszyny kupowała, tylko w Shark Design to zamówię. Wiecie, żeby było prościej i taniej, bez problemów.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: mczay »

A ja uważam, że lepiej jest zlecić druk profesjonalnej drukarni. Tym bardziej, że są miejsca, takie jak drukarnia https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-print/ gdzie można zamówić etykiety, jakie chcemy. Drukarnia daje wybór dużej ilości materiałów na których powstają etykiety. Dostępne są dwa rodzaje etykiet - etykiety zdefiniowane i i etykiety o dowolnym rozmiarze i kształcie.
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: zając »

Nie mam za dużego doświadczenia, jeśli chodzi o szukanie drukarni, ale wydaje mi się, że taka drukarnia https://www.jkbprint.pl/ będzie w porządku. Liczy się dla mnie druk cyfrowy, ale i wielkoformatowy, a oni się w tym specjalizują. Co o tym myślicie? Warto do nich napisać? Jeśli macie jakieś polecenia, też je chętnie przejrzę.
Awatar użytkownika
jawir
Posty: 28
Rejestracja: 11 paź 2019, 11:16

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: jawir »

Dobrą reklama mogą być także banery i plakaty. Wiele osób decyduje się na taką formę. Drukarnia https://sharkdesign.pl/ ma doświadczenie i będą w stanie wydrukować nawet większy format materiałów. Drukują nowoczesnymi maszynami, więc nie będzie problemu z dobrą jakością.
Awatar użytkownika
franko
Posty: 17
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:49

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: franko »

Błagam...jak plakaty i banery? Serio? Szczególnie teraz, gdy zakupy robi sie jak najszybciej - klienci nie zwracają uwagi na plakaty...ich większą uwage przyciąga internet. Tam spedzaja godziny. Więc jesli social media są dobrze prowadzone powinny zapewnić ruch na samej stronie o czym mowa tutaj http://realtimemarketing.pl/ do tego powinno sie pomyślec o infulencer marketingu
Awatar użytkownika
bullet87
Posty: 26
Rejestracja: 20 wrz 2020, 14:10

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: bullet87 »

My najczęściej współpracujemy z https://web-to-print.pl/ :) To sprawdzona przez nas drukarnia, która jeszcze nas nie zawiodła. Jakość jest zdecydowanie lepsza niż zadowalająca, a ceny konkurencyjne. Zdecydowanie polecam :)
rośka

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: rośka »

Jeżeli chodzi Ci o etykiety samoprzylepne to polecam Ci stronę drukarni jaką jest https://www.jkbprint.pl/naklejki specjalizują się w drukach różnorodnych, od zwykłych plakatów przez ulotki, banery, naklejki a nawet ksiązki. Z Pewnością dzięki narzedziu gdzie wprowadzasz swoje wytyczne otrzymasz szybką wycenę swojego projektu. Polecam się zainteresować.
Awatar użytkownika
kubaszewczyk
Posty: 63
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:14

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: kubaszewczyk »

Druki etykiet nie są drogie, zważywszy, że coraz więcej firm się tym zajmuje. Ja etykiety na swoje potrzeby zamawiałem w tej drukarni internetowej. Akurat przyciągnęła moją uwagę cena, bo była bardzo fajna i atrakcyjna. Dla porównania sprawdziłem kilka innych drukarni online i muszę przyznać, że ich oferty były bardzo zbliżone, ale nie każda dawała możliwości dostawy produktów poprzez własną wysyłkę, a to jednak spory problem.
grośka

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: grośka »

Oczywiście , że możesz etykiety i naklejki wydrukować tanio i na Twoim miejscu rozeznałabym sie w ofercie drukarni internetowych. One właśnie z reguły oferują niższe, bardziej konkurencyjne ceny. Przy czym realizacja zamówień przebiega szybko. Sporo osób korzysta właśnie z takiego rozwiązania
Basia

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: Basia »

Druk najrozsądniej powierzyć doświadczonym specjalistom. Sitodruk, jak i druk offsetowy wykonują dla nas https://drukujdobrze.pl/# w bardzo fachowy sposób. Kalendarze biurowe, reklamowe, foldery i ulotki służą nam należycie odkąd pamiętam. Bardzo wysoka jakość , przez co możemy mówić o produktach reklamowych w całkowicie niezastąpionej jakości. Myślę, że taka opcja nawet i Was powinna zainteresować. Nawet uszlachetniają druk, co jest warte odnotowania.
wedding

Re: Druk etykiet tanio?

Post autor: wedding »

Mówiąc o etykietach, na pewno etykiety termiczne są świetnym wyborem dla wielu produktów. Moim zdaniem ważne jest, aby przy podejmowaniu decyzji wziąć pod uwagę różne cechy etykiet termicznych. Oczywiście dostępnych jest wiele informacji na temat etykiet termicznych, a https://www.opakowania.biz/artykuly/szc ... -je-wybrac jest doskonałym źródłem informacji na ich temat.
ODPOWIEDZ