Gdzie na terapię?

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Emil_79
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2020, 17:18

Gdzie na terapię?

Post autor: Emil_79 »

Jakiś czas temu postanowiłem wreszcie się za siebie wziąć i zapisać się na terapię uzależnień. Liczę, że polecicie mi zaufanego terapeutę z Łodzi.
Awatar użytkownika
Zachariasz-76
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2020, 1:49

Re: Gdzie na terapię?

Post autor: Zachariasz-76 »

Dobrze, że zdecydowałeś się na ten pierwszy i najważniejszy krok, szacunek :) W Łodzi znam świetną poradnię https://poradniasalomon.com.pl/. Mnie bardzo pomogli naprawić związek, więc teraz polecam ich każdemu, kto zapyta.
Awatar użytkownika
majowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2020, 9:53

Re: Gdzie na terapię?

Post autor: majowy »

Ja zdecydowałem się na terapię ze względu na bark motywacji i chęci do zmian w życiu. Kuźnia Kowal to miejsce, które zdecydowanie mogę polecić
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 128
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Gdzie na terapię?

Post autor: frytka »

Myślę że ta https://wolmed.pl/ klinika prywatna leczenia uzależnień jest odpowiednia bo to miejsce z bardzo dobrą opieką medyczną, gdzie można liczyć na opiekę lekarzy specjalistów – psychiatrów i psychologów, korzystać ze spacerów i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Ośrodek jest położony w bardzo ładnej spokojnej okolicy co sprzyja też szybszemu powrotowi do zdrowia
ODPOWIEDZ