Glukometr

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Aleksa88
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2022, 12:15

Glukometr

Post autor: Aleksa88 »

Słuchajcie, mojej babci zepsuł się glukometr, w jaki sposób mogę jej załatwić nowy? Wiem, że w niektórych aptekach można załatwić je za darmo, jeśli wykupi się paski do niego? Możecie dać namiary na jakieś fajne glukometry dla starszej osoby? Nie może być zbyt nowoczesny i musi mieć bardzo czytelny wyświetlacz. Dacie radę coś takiego polecić? Babcia niestety ma cukrzycę i musi kontrolować codziennie cukier.
Gustlik43

Re: Glukometr

Post autor: Gustlik43 »

Tu nie ma co załatwiać. Można, a nawet trzeba po prostu pójść do apteki i kupić glukometr. Polecam polskie glukometry Glucomaxx. Dla babci to najprostszy glukometr z dużym wyświetlaczem i banalnie prosty w obsłudze będzie najodpowiedniejszy. Glucomaxxy są dokładne i nie przekłamują wyników, a przy tym są tanie, bo jak dobrze poszukasz to kupisz nawet za 70zł. No i glukometry są ogólnodostępne. Możesz też poszukać w aptekach internetowych bo pewnie bedzie jeszcze taniej.
ODPOWIEDZ