Hazard online

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Janęk

Hazard online

Post autor: Janęk »

Cześć wszystkim, wiem, że w Internecie można znaleźć mnóstwo frajdy. Oglądaj filmy, czytaj blogi i ewentualnie graj w gry. Tutaj z ostatnią mam teraz problemy. W końcu jestem dość hazardzistą, ale nie mogę znaleźć dla siebie nic fajnego. Czasami nie jestem pewien, czy wybieram odpowiednią grę, więc myślę, że powinienem zapytać o radę. Więc jaką dobrą stronę z grami online możesz mi doradzić?
Jędrzejczak

Re: Hazard online

Post autor: Jędrzejczak »

Szukam jakiś ciekawych gier typu jednoręki bandyta, może mi coś polecicie? Nie ukrywam, że owocówki już mi się trochę znudziły. Gra w którą obecnie najczęściej gram to Mucha Mayana https://darmowe-gry-hazardowe.pl/mucha-mayana/. Ciekawa historia oparta na tematyce cywilizacji Majów z kolorowym interfejsem i ładnymi dźwiękami. Jak znacie gry w podobnym klimacie, ale nie z owocami, to dajcie znać.
myślisz

Re: Hazard online

Post autor: myślisz »

Witaj! Popatrz. Zarejestrowałem się na stronie internetowej, która pozwala mi grać w takie gry jak lotto z jackpotem o wartości wielu milionów euro i Polskie Lotto podczas pobytu w Polsce https://egamersworld.com/dota2/event/th ... -419YrLTTF . Wiem, że brzmi to trochę szalenie, ale sprawdziłem to i tysiące ludzi grają w to i co tydzień wygrywają. Co o tym myślisz? Warte spróbowania?

ricoh c2800
nicpoń

Re: Hazard online

Post autor: nicpoń »

Jeśli hazard zacznie wymykać się wam albo waszym bliskim spod kontroli to warto iść na terapię uzależnień. W Rzeszowie sprawdziło się u mojego brata Centrum Terapii Rodzin Dialog https://dialog.rzeszow.pl/oferta/terapia-uzaleznien/ Wiem, ze istnieje u nich możliwość przeprowadzenia konsultacji w trybie on-line, także sprawdźcie sobie tam konkrety. W każdym razie bratu skutecznie pomogli.
nelly88

Re: Hazard online

Post autor: nelly88 »

Co do lotto, to według mnie warto zarejestrować się tutaj https://adtclk.pl/links/lotto-womm/ - bo jest to sprawdzona, legalna strona. Sporo znajomych tam grywa totolotka, czy też w gierki online - także super. Można śledzić też - ile się wygrało? Czy też można nakładać na swoje konto limity, aby nie stracić też w tym wszystkim głowy ;). Jak dla mnie super.
ODPOWIEDZ