Monitoring na posesji?

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Dobiesław_96
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2019, 1:07

Monitoring na posesji?

Post autor: Dobiesław_96 »

Witajcie, niedawno miałem nieprzyjemną sytuację związaną z uszkodzeniem samochodu na terenie mojej posesji. Zastanawiam się nad zamontowaniem monitoringu, żeby uniknąć takich problemów. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Bonawentura-61
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 15:57

Re: Monitoring na posesji?

Post autor: Bonawentura-61 »

Miałem wiele podobnych sytuacji i w końcu zdecydowałem się skorzystać z pomocy https://saippsecurity.pl/. Zamontowali mi monitoring domu i garażu. Są bardzo profesjonalną firmą ochroniarską i potrafią zadbać o bezpieczeństwo czy to człowieka, czy jego własności.
Awatar użytkownika
Koszałka
Posty: 103
Rejestracja: 24 cze 2019, 21:30

Re: Monitoring na posesji?

Post autor: Koszałka »

Moim zdaniem warto bo jednak już samo to, że na posesji jest kamera jest odstraszające dla potencjalnego złodzieja. Duży wybór kamer do monitoringu oferuje firma KompleksMedia https://kompleksmedia.pl/msza-online,tag.html . U nich możecie zamówić także bardzo dobrej jakości kamery to transmisji obrazu na żywo. Firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu monitoringu, do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i dobierają rozwiązania dopasowane do potrzeb użytkownika.
martaĆ98

Re: Monitoring na posesji?

Post autor: martaĆ98 »

Jeżeli chodzi o monitoring to poleca zainwestować w taką kamerkę TP-Link Tapo C100 , która przeznaczona jest własnie do monitoringu domowego. Ja korzysta z takiej kamerki kiedy tylko tego potrzebuję bo kamerka jest czuła na najmniejszy ruch. Kamerka była bardzo pomocna kiedy mieliśmy małe dziecko w dom. Taką kamerkę kupiła w https://www.wisp.pl/p7902,tp-link-tapo- ... owego.html.
PawełS

Re: Monitoring na posesji?

Post autor: PawełS »

A co powiecie na kamery wewnętrzne, bo według mnie to też dużo lepsza opcja jeśli chcemy zabezpieczyć swój dom przed kradzieżami i włamaniami. Dlatego szukając odpowiednich wersji to zajrzyjcie do oferty orllo https://orllo.pl/kamera-ip-full-hd-nv900-pro.html bo znajdziecie na przykład model NV900+ szeroki kąt widzenia, dobry tryb nocny i do tego również aż 5x zoom optyczny więc bez problemó można złodzieja później odnaleźć
ODPOWIEDZ