Oznakowanie poziome magazynu

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Jerzy_66
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2020, 12:16

Oznakowanie poziome magazynu

Post autor: Jerzy_66 »

Słyszeliście o firmie malowanielinii.com? Akurat potrzebuję skorzystać z usług oznakowania poziomego magazynu, a ich oferta wydaje się najodpowiedniejsza. Może ktoś z was z nimi współpracował i chciałby podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
Malachiasz_74
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 11:53

Re: Oznakowanie poziome magazynu

Post autor: Malachiasz_74 »

Sądzę, że oznakowanie magazynu to dla nich chleb powszedni, biorąc pod uwagę profesjonalne podejście i doświadczenie w branży. Zdecydowanie polecam tę firmę, mają zresztą same pozytywne opinie od zadowolonych klientów, co mnie wcale nie dziwi.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Oznakowanie poziome magazynu

Post autor: Iwona »

Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne oznaczenia poziome na magazyn można zamówić również w firmie www.dlamagazynu.pl. Firma ta na magazynach zna się bardzo dobrze, więc osobiście uważam, że warto jej takie zadanie powierzyć ;)
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Oznakowanie poziome magazynu

Post autor: tenzly »

O takie rzeczy trzeba oczywiście zadbać ze względów BHP, także i odpowiedniej organizacji magazynu. Maluje się linie też żeby wyznaczyć trasy wózków widłowych w magazynach. Co do tych to macie już załatwione odpowiednie? Warto sobie sprawdzić tu firmę Gizo i proponowane tu wózki widłowe. Zarówno można u nich wynająć takie maszyny, również i kupić nowe, używane wózki w bardzo dobrym stanie technicznym.
Dąmarci

Re: Oznakowanie poziome magazynu

Post autor: Dąmarci »

Duży wybór akcesoriów BHP można kupić w EG System https://www.egsystem-sklep.pl. Mają znaki bezpieczeństwa, przenośne ogrodzenia, buty, maski itp. My się zaopatrujemy u nich już chyba 7 lat i zawsze jesteśmy zadowoleni. Dostawy docierają na czas, są kompletne, no i co najważniejsze mają konkurencyjne ceny.
Martuśka06

Re: Oznakowanie poziome magazynu

Post autor: Martuśka06 »

Szukam firmy, która oferuje dobrej jakości podstawy drogowe. Zależy mi na wysokiej jakości tworzyw sztucznych i korzystnej cenie. Do tej pory wyszukałam firmę ZPED Oborniki. Czy kupowaliście w tej firmie jakieś produkty? Czekam na opinie https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... do-znakow/
ODPOWIEDZ