porady prawne

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Bogusława-89
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2023, 20:20

porady prawne

Post autor: Bogusława-89 »

Korzystaliście może kiedyś z bezpłatnych porad prawnych? Pytam, ponieważ wiem, że czasami w niektórych kancelariach jest możliwość takich pojedynczych konsultacji i ja właśnie zastanawiam się nad tym. Bardzo chciałbym porozmawiać z adwokatem i wiem, że jest mi to potrzebne, więc czemu by nie skorzystać, prawda? Polecacie konkretną kancelarię? Z góry wam dziękuję.
niemożliwe

Re: porady prawne

Post autor: niemożliwe »

Dla mnie ważna jest na przykład sytuacja w miejscu, w którym pracuję i jednocześnie mieszkam, dlatego mam sprecyzowane wymagania. Obsługa prawna spółdzielni mnie dokładniej interesuje. Wiecie, jak to ogólnie ogarnąć? Na co wpłynąć? No, co mi macie do powiedzenia?
lolittta

Re: porady prawne

Post autor: lolittta »

Prawnik to poza doświadczeniem i wiedzą, powinien wykazywać się zaradnością, kreatywnością i w dużej mierze również po prostu nieskazitelną opinią. No wiecie, skuteczność również jest ważna, więc jeśli macie problemy prawne, to wiem, że ta https://lawsome.pl/ kancelaria specjalistów prawnych w Warszawie może pomóc.
dankaa

Re: porady prawne

Post autor: dankaa »

Widziałam, że jeśli chodzi o prawo budowlane prawnik to bardzo dobrze świadczone są usługi w https://www.krp-ks.pl/zakres-uslug/praw ... budowlane/ . Firma faktycznie posiada wielkie doświadczenie, więc może jednak spodoba wam się współpraca z tą firmą
jagodaa

Re: porady prawne

Post autor: jagodaa »

No to moja znajoma ostatnio korzystała z pomocy Kancelarii Adwokackiej adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl we Wrocławiu i naprawdę sobie ich chwaliła pod względem profesjonalizmu, zaangażowania i niezawodności. Prowadzona przez nich sprawa zakończyła się z pełnym sukcesem. Także super.
Tedeusz

Re: porady prawne

Post autor: Tedeusz »

Słyszałem wiele historii o tym, jak Mateusz Mickiewicz nie spełnił oczekiwań. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Tak czy inaczej, jeżeli planujecie podjąć z nim współpracę - lepiej z tego zrezygnować i poszukać kogoś innego.
lotus

Re: porady prawne

Post autor: lotus »

W przypadku prowadzenia postępowanie karne w Niemczech, ważne jest znalezienie doświadczonego adwokata specjalizującego się w prawie tego kraju, takiego jak https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ . Z usług tego adwokata sprawy karne w Niemczech mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy, potrzebujący profesjonalnej reprezentacji.
ODPOWIEDZ