portale dla sadowników

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

portale dla sadowników

Post autor: Tymon »

Mam różne książki na temat upraw owoców z których jak najbardziej korzystam. Szukam dodatkowo takich profesjonalnych portali sadowniczych, gdzie nie tylko będzie o uprawach owoców, ale też różne aktualne informacje, ceny, informacje związane z agrotechniką. Tak wszystkiego po trochu, że tak powiem i właśnie super, jeśli wszystko byłoby w jednym miejscu. W sumie do wiosny będzie coraz mniej pracy, więc będę mieć znacznie więcej czasu na lekturę :)
ełka

Re: portale dla sadowników

Post autor: ełka »

Tymon pisze: ↑02 lis 2021, 23:06 Mam różne książki na temat upraw owoców z których jak najbardziej korzystam. Szukam dodatkowo takich profesjonalnych portali sadowniczych, gdzie nie tylko będzie o uprawach owoców, ale też różne aktualne informacje, ceny, informacje związane z agrotechniką. Tak wszystkiego po trochu, że tak powiem i właśnie super, jeśli wszystko byłoby w jednym miejscu. W sumie do wiosny będzie coraz mniej pracy, więc będę mieć znacznie więcej czasu na lekturę :)
Bardzo słusznie. Takiej fachowej, profesjonalnej wiedzy to nigdy dość. Tym bardziej, że cały czas coś się dzieje, coś się zmienia, jak we wszystkim. Bardzo ważne żeby być na bieżąco. Sama bym poleciła gdybym jakiś taki znała.
drażan

Re: portale dla sadowników

Post autor: drażan »

Jeśli szukasz różnorodnej tematyki to https://sadowniczeabc.pl/ będzie doskonałym miejscem. To jest już taki profesjonalny portal, dla osób zajmujących się szeroko pojętym sadownictwem. Mi samemu podoba się w nim to, że bardzo dużo można się z niego dowiedzieć. Niezależnie czy szukasz informacji o odmianach, uprawach, chorobach, sprzedaży itp. Długo by wymieniać, ale zdecydowanie jest co czytać. Z resztą sam sobie wejdź, poprzeglądaj, wtedy sam ocenisz.
ODPOWIEDZ