Pożyczka pod zastaw auta - pytanie

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Furiat8

Pożyczka pod zastaw auta - pytanie

Post autor: Furiat8 »

Witajcie!

Przez obecną sytuację życiową potrzebuje gotówki bardzo szybko. Niestety, ale przez słabą zdolność kredytową, nie mogę wziąć tradycyjnego kredytu. W poszukiwaniu rozwiązań natrafiłem na https://autokapital.pl i dowiedziałem się o pożyczce pod zastaw samochodu. Macie jakieś opinie na ten temat? Korzystał już ktoś z tego rodzaju kredytu? Jest to chyba dla mnie jedyne rozwiązanie, poniewaz nie chce zastawiać niczego innego - w tym mojego domu.
żaaalem

Re: Pożyczka pod zastaw auta - pytanie

Post autor: żaaalem »

Jeśli mam wam powiedzieć szczerze, to ja sama nie mam pewności, jak ma wyglądać model kredytobiorcy, ale jak najbardziej chcę mieć ten kredyt odpowiedni. I ja sobie sprawdzam najróżniejsze kwestie, ale jak już, to doradca kredytowy Częstochowa ma dla mnie mieć spoko wskazówkę. Chyba w to pójdę.
Tamka22

Re: Pożyczka pod zastaw auta - pytanie

Post autor: Tamka22 »

Myślę, że warto poszukać korzystnej oferty na internecie. Rozglądając się za taką możliwością natknęłam się an nowość - kredyt inwestycyjny. Pod adresem: https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-inwestycyjny można go wygodnie zaciągnąć, ale też poczytać na jego temat.
ODPOWIEDZ