PPK - zasady

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Lućka

PPK - zasady

Post autor: Lućka »

Czy wiecie jakie są zasady ppk ?Czy w ogóle wiecie co to jest ppk ? Otóż PPK to pracownicze plany kapitałowe. Program ten ma dawać pracownikom możliwość dobrowolnego oszczędzania na dodatkową emeryturę i jest obowiązkowy dla pracodawców. Jak chyba wiecie Wasza emerytura nie będzie należała do najlepszych więc jakikolwiek sposób, w którym oszczędzamy jest dobry.
aśka

Re: PPK - zasady

Post autor: aśka »

wydaje mi sie, ze jesli komus zalezy na oszczedzaniu pieniedzy i szuka na to najlepszego sposobu, to PPK jest dobra opcja, w internecie jest naprawde wiele informacji, na przyklad tutaj http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ mozna sobie poczytac o tym, czy to sie oplaca i jakie wyniakaja korzysci, ja sie do programu zapisalam i nie zaluje
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Re: PPK - zasady

Post autor: Piracik »

u nas w firmie dużo osób teraz wraca do programu widząc u innych jak działa :) zresztą uczestnicy, którzy nie zrezygnowali już dzielą się wynikami https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czes ... m-podsumo/ które mówią same za siebie. na szczęście też zostałem w programie i mogę cieszyć się wypracowanymi oszczędnościami :)
ODPOWIEDZ