Prawo pracy - adwokat

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Godehard
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 15:59

Prawo pracy - adwokat

Post autor: Godehard »

Jakich znacie naprawdę dobrych adwokatów, którzy specjalizują się w prawie pracy? Potrzebowałbym skonsultować się z kimś doświadczonym w tej dziedzinie, więc liczę, że polecicie mi odpowiednią osobę ;)
Awatar użytkownika
Otto-75
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:54

Re: Prawo pracy - adwokat

Post autor: Otto-75 »

Kiedyś korzystałem z pomocy adwokata Króla i właśnie jego mógłbym polecić. Ma naprawdę profesjonalne podejście do każdej sprawy, jest wnikliwy i zna się na tym, co robi. Co ciekawe, możesz skorzystać z porady online w jego kancelarii.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 85
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:48

Re: Prawo pracy - adwokat

Post autor: Aligru »

https://krakowscyadwokaci.pl/ - bardzo dobrzy adwokaci, którzy znają się na prawie pracy jak mało kto. Polecam.
Awatar użytkownika
Banek
Posty: 70
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:54

Re: Prawo pracy - adwokat

Post autor: Banek »

Najbardziej zależy nam na wysokiej jakości usług, czyli musi być to kancelaria z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, która będzie przydatna dla naszej firmy. Nie chcieliśmy się decydować w ciemno, dlatego trzeba było zrobić mały rekonesans i dowiedzieć się, komu najbardziej ufają podmioty gospodarcze. Według nas najlepiej wypadł zespół adwokatów Pawelczyk-Kozik https://pawelczyk-kozik.pl/biznes.html . Z pewnością im powierzymy nasze sprawy.
ODPOWIEDZ