radca prawny

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
żywisława
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2022, 18:27

radca prawny

Post autor: żywisława »

Czy radca prawny może zająć się czymś takim jak rozwody? Czy tylko adwokat może prowadzić tego typu sprawę? Jeśli radca prawny może poprowadzić rozwód, to czy możecie polecić jakiegoś z okolic Łodzi? Bardzo zależy mi na kimś, kto ma dość duże doświadczenie w tej dziedzinie. Tak, aby sprawa oszła gładko, sprawnie i bez większych problemów. Czy jesteście w stanie polecić mi kogoś takiego?
Łazarz

Re: radca prawny

Post autor: Łazarz »

W trakcie rozwodu nie ignoruj wsparcia prawno-rodzinnego. Specjaliści od prawa rodzinnego mogą znacznie ułatwić proces. Zajrzyj na https://klubmykobiety.pl/czego-nie-wart ... e-rozwodu/ po więcej informacji. Wybór odpowiedniego prawnika jest niezwykle ważny.
Dionizy

Re: radca prawny

Post autor: Dionizy »

Sąd interesuje się również, czy strony podjęły próby mediacji lub terapii małżeńskiej w celu ratowania małżeństwa. Jest to ważne z punktu widzenia oceny, czy rozwód jest jedynym rozwiązaniem. W tym kontekście, artykuł znajdujący się pod adresem https://sloworegionu.pl/dolny-slask-1/1 ... dowej.html może dostarczyć wartościowych informacji o tym, czego można się spodziewać.
ODPOWIEDZ