Reklama dla deweloperów

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Jeży J

Reklama dla deweloperów

Post autor: Jeży J »

Jest potrzebna? Nie jest potrzebna? Jaka się sprawdza? Czy marketing dla deweloperów jest potrzebny? Czy różni się czymś od reklamy? Wiem same pytania jednak jestem ciekawy tego zagadnienia. Nigdy nie miałem kontaktu z tą branżą a chętnie poznam ją trochę do środka. Bo sam się zastanawiam jaką część ceny mieszkania stanowi budowa, jaką reklama a ile zostaje prowizji.
Sławomir

Re: Reklama dla deweloperów

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://www.moja-ostroleka.pl/art/16195 ... e-korzysci , na której znajdziecie interesujący artykuł dotyczący pozycjonowania w sieci. Dzięki pomocy specjalistów z branży takie rozwiązanie daje bardzo pozytywny efekt.
Awatar użytkownika
romsek
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2020, 9:39

Re: Reklama dla deweloperów

Post autor: romsek »

Ja postawiłem na marketing internetowy za sprawą agencji http://bellatorgroup.pl/ bo tak najłatwiej dotrzeć do wielu odbiorców, potencjalnych klientów. Poznali moje oczekiwania, i wykorzystując swoje doświadczenie, pokierowali odpowiednio działania. A efekty tego były szybko widoczne wzrostem zainteresowania nową inwestycją.
Łasica23

Re: Reklama dla deweloperów

Post autor: Łasica23 »

Jeży J pisze: ↑22 cze 2021, 9:18 Jest potrzebna? Nie jest potrzebna? Jaka się sprawdza? Czy marketing dla deweloperów jest potrzebny? Czy różni się czymś od reklamy? Wiem same pytania jednak jestem ciekawy tego zagadnienia. Nigdy nie miałem kontaktu z tą branżą a chętnie poznam ją trochę do środka. Bo sam się zastanawiam jaką część ceny mieszkania stanowi budowa, jaką reklama a ile zostaje prowizji.
Może jakaś reklama w formie ulotki? Na https://mediatown.pl/jak-zrobic-ulotke-reklamowa/ ostatnio znalazłam bardzo fajną informacje dotyczącą tworzenia reklamy w formie takiej ulotki. Według mnie to bardzo fajna sprawa, warto zajrzeć.
Awatar użytkownika
smarta
Posty: 84
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:54

Re: Reklama dla deweloperów

Post autor: smarta »

Też jestem za tym, że najlepszym miejscem do pozyskania klientów jest obecnie internet. Od kilku lat działam w tej kwestii z agencją http://psrimm.pl/ która to wie w jakim kierunku iść, jak trafić do klientów na których faktycznie mi najbardziej zależy. Dlatego pewnie, jestem obecnie w tak dobrym miejscu ze swoimi działalnościami.
ODPOWIEDZ