restauracja wyposażenie

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
gość

restauracja wyposażenie

Post autor: gość »

mam kilka pomysłów odnośnie własnej restauracji, może pizzeri...w każdym razie przerasta mnie ogrom papierkologii z tym związanej, sanepid i te sprawy. wiadomo, bez ryzyka nie ma szampana. ktoś miał już z czymś podobnym do czynienia i mógłby odpowiedzieć mi na kilka pytań?
Awatar użytkownika
romsek
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2020, 9:39

Re: restauracja wyposażenie

Post autor: romsek »

Jak papierologia przerasta to najlepiej zgłosić się do doradców, który przez wszystko lajtowo przeprowadzą. Większym wyzwaniem jest odpowiednie wnętrze, bo pizzerii jest dużo i trzeba tego klienta jakoś zaciekawić, by miał ochotę może teraz tylko na wynos ale za jakiś czas wpaść i po prostu tam posiedzieć. Tu polecić mogę https://dominova.com.pl/hokery-barowe skąd ostatnio zakupiłem hokery barowe. Mam amerykański wystrój także dobrałem siedziska z centralną chromowaną nogą oraz regulowaną wysokością, co dopełnia całości klimatu.
Leszcz

Re: restauracja wyposażenie

Post autor: Leszcz »

Restauracja oferująca sale na spotkania biznesowe zapewnia nie tylko elegancką przestrzeń, ale również menu, które może zostać skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań klienta biznesowego. Niezależnie od tego, czy planowane jest formalne spotkanie, czy luźniejszy lunch biznesowy, zespół kucharzy jest gotowy dostarczyć wyrafinowane potrawy, które zostaną docenione przez każdego uczestnika. Kompleksowe informacje o ofercie, w tym opcje menu i dostępność sal, można znaleźć na stronie https://naskrajnej.pl/spotkania-biznesowe/ co jest kluczowe dla organizatorów poszukujących idealnego miejsca.
dankaa

Re: restauracja wyposażenie

Post autor: dankaa »

Restauracja na wodzie Warszawa, znajdująca się pod adresem https://rivercafe.pl/ , oferuje również atrakcyjne opcje. Charakteryzuje się profesjonalną obsługą i doskonałym smakiem potraw, które są starannie doprawione.
ODPOWIEDZ