Toalety przenośne

Radzimy, na jaki model samochodu postawić, który kurs wybrać, do jakiego fryzjera najlepiej pójść. Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Toalety przenośne

Post autor: mczay »

Wynajmowaliście kiedyś takie toalety? Planujemy w sierpniu imprezę plenerową, toaleta musi być i to nie jedna. Do kogo się zgłosić, ile wcześniej? Jak to finansowo się przedstawia? Te firmy działają lokalnie czy na cały kraj? Jestem zielony w temacie.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 273
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Toalety przenośne

Post autor: taper »

Witaj, owszem zdarzało mi się takie toalety przenośne wynajmować dlatego Ci chętnie doradzę. Zobacz na ofertę WC Serwis https://wcserwis.pl/produkty/toalety/ u nich najlepiej zamawiać. Ta firma działa na cały kraj, także lokalizacja gdzie potrzebujesz toalety na wynajem nie ma znaczenia. Wystarczy jeśli się zgłosić kilka dni wcześniej, oni naprawdę sprawnie sobie radzą. Dla pewności możesz oczywiście zadzwonić i umówić się już teraz. Finansowo to zależy jaką toaletę wybierzesz, mają kilka modeli plus można jeszcze dobrać wyposażenie dodatkowe. Na stronie już jest sporo informacji a resztę dowiesz się od konsultanta. Na pewno tańszej i lepszej toalety nie wynajmiesz, to już mam sprawdzone. Powodzenia!
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Re: Toalety przenośne

Post autor: mondi »

A tutaj http://www.wcexpress.pl/wyniki-wyszukiw ... hService=1 już zaglądaliście? Macie tam namiar na porównywarkę ofert na wynajem toalet przenośnych w konkretnej lokalizacji. Myślę, że warto z niej skorzystać, bo w ten sposób można sporo zaoszczędzić.
Gośka

Re: Toalety przenośne

Post autor: Gośka »

Cześć 😉 podrzucam fajną firmę gdzie jest to co szukacie ---------------------> https://www.toalety.pl/
Wynajem sprzętów do zapewnienie maksymalnego komfortu i godnych warunków sanitarnych wszędzie tam, gdzie infrastruktura otoczenia nie jest dostatecznie rozwinięta. 🚹🚺🚼
Mąrcin

Re: Toalety przenośne

Post autor: Mąrcin »

Umywalki plenerowe świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie znajduję się wiele osób. Dzięki temu, że można je postawić poza kabiną toalety unikniesz nadmiernych kolejek, które zostaną pomniejszone o osoby, które tylko chciały umyć ręce. Umywalki plenerowe świetnie sprawdzą się w miejscach, gdzie znajduję się wiele osób. Dzięki temu, że można je postawić poza kabiną toalety unikniesz nadmiernych kolejek, które zostaną pomniejszone o osoby, które tylko chciały umyć ręce.
ODPOWIEDZ