Gadżet samochodowy SKB

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Gadżet samochodowy SKB

Post autor: garry »

Jeśli potrzebujesz zastępczych rozwiązań dla fotelików dziecięcych to idealne będą pasy https://smartkidbelt.com/pl/ które są bardzo poręczne ale i bezpieczne jednocześnie. Jeśli dodatkowo masz małe auto to idealnie się sprawdzą więc poczytaj i zakup od ręki w ich sklepie online.
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Re: Gadżet samochodowy SKB

Post autor: RafaelH »

Hej, słuchaj na dobrą sprawę to możesz je chyba kupić wszędzie ;) Także no ;) O ile slyszałem to na poczcie nawet mozesz je kupić. Polecam również zajrzeć na stronę Fb Smart Kid belt by dowiedzieć się czegoś więcej ;)
Karina455

Re: Gadżet samochodowy SKB

Post autor: Karina455 »

Producent na stronie Smart http://smartkidbelt.com/znakomicie pokazuje jak prawidłowo należy wpiąć pas jak i przedstawia wyniki atestów jakie ten fotelik posiada. Urządzenie to jest znakomitym i bezpiecznym rozwiązaniem dla starszaków w aucie.
Starczyński

Re: Gadżet samochodowy SKB

Post autor: Starczyński »

Nie dość że jest fajnym rozwiązaniem to jeszcze w testach, tych prawdziwych, ma bardzo dobre wyniki. Nie patrzcie na testy zlecane przez konkurencję, bo one są robione pod tezę, co bardzo pokazuje np. ostatni test nie instytucji tylko konsumencki, wykonany w Holandii. Aby wyniki pasowały im do tezy to nawet użyli zupełnie innych manekinów. Dla SKB dali dużo cięższy model Q6 a do porównywanego fotelika mniejszy i lżejszy Q3. A z fizyki wiadomo że większe siły działają na coś, co ma większą masę. Więc jak manekin ma o 25% większą masę to nie dziwne że wyniki z pomiarów są wyższe. Prosta zależność. Tylko tak nie powinno się wykonywać rzetelnych testów.
Awatar użytkownika
Jurek552
Posty: 80
Rejestracja: 23 cze 2020, 21:15

Re: Gadżet samochodowy SKB

Post autor: Jurek552 »

Tez nad tym myślę
JurekŚ

Re: Gadżet samochodowy SKB

Post autor: JurekŚ »

Nie ma co za długo myśleć, bo sprawdzi się w 100% w codziennym użytkowaniu i na wyjazdach. A, że niewiele kosztuje to łatwiej podjąć tą decyzję https://smartkidbelt.com/pl/#opis
TomaszewskiJańusz

Re: Gadżet samochodowy SKB

Post autor: TomaszewskiJańusz »

I do tego coraz więcej ma pochlebnych opinii i testów. Chociaż jest pewien konflikt z producentami tradycyjnych fotelików. No ale takie prawa konkurencji. Poczytajcie tutaj trochę o tym: https://dorzeczy.pl/kraj/172527/jak-to- ... -w-ue.html. Ciekawe przedstawienie sytuacji.
ODPOWIEDZ