Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
dominik-83
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 6:39

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: dominik-83 »

Witam wszystkich.
Stwierdziłem, że czemu by nie zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków, szczególnie że w mojej okolicy działa firma Bio Hydro System, a słyszałem na ich temat wiele pozytywnych opinii. Może korzystaliście z ich usług?
Awatar użytkownika
mściwoj-65
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 0:02

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: mściwoj-65 »

Owszem, korzystałem i każdemu, kto zdecyduje się na takie rozwiązanie, polecam tę firmę. Dzięki nim masz pewność, że Twoja przydomowa oczyszczalnia będzie działać bez zarzutu. Duży plus należy im się też za fachowe doradztwo ;)
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Iwona »

Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na temat takiej przydomowej oczyszczalni ścieków na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ogrod/. Dowiedziałam się z niego na przykład na jakiej zasadzie działa taka oczyszczalnia i ile może kosztować taka inwestycja. Polecam i Wam sobie o tym poczytać ;)
Miłosz

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Miłosz »

Czytałam ostatnio na ten temat na stronie https://biofos.pl to firma która oferuje preparaty i różnego rodzaju produkty biologiczne do oczyszczania i chronienia takich przydomowych oczyszczalni. Sprawdźcie bo to naprawdę dobra i atrakcyjna oferta. Ja sam zamawiam u nich produkty dlatego polecam.
yśl

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: yśl »

Myślę, że tak. Sami mamy przydomową oczyszczalnię ścieków, która jest biologiczna. Kupiliśmy ją od producenta Bio Eden https://www.bioeden.eu/oferta/biologicz ... ie-sciekow z Wiśniowej Góry, to jest niedaleko Łodzi. Oczyszczalnia działa niezawodnie, nic, dosłownie nic z nią nie trzeba robić, by po prostu działała. Te firmę zdecydowanie polecam, dobrze nam doradzili, cenowo ten wybór także się opłacił.
ułan

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: ułan »

Przydomowe oczyszczalnie ścieków czy szamba ekologiczne proponuje firma Eko-Bio. Punkty sprzedaży mają rozsiane po całej Polsce, a na ich stronie bez trudu znajdziecie namiary https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie ... zie-kupic/ Zdecydowanie polecam to rozwiązanie. Wygodne i nie wymagające obsługi. W razie potrzeby można liczyć na fachowe doradztwo ze strony sprzedawców.
mamłm

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: mamłm »

Przydomową oczyszczalnię ścieków kupiliśmy z firmy BORKOWSKI http://borkowski.pl/?q=oferta/Oferta-ha ... ie-sciekow Oni kompleksowo zajmują się techniką sanitarną. Instalację zamontowali i wykonali porządnie i w korzystnej cenie. Znają się na tym, co robią, są jak najbardziej rzetelni, wszystko wykonali w ustalonym wcześniej terminie, jest to firma godna polecenia.
bioń

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: bioń »

Również posiadamy oczyszczalnię ścieków, jest ona biologiczna i działa niezawodnie. Kupiliśmy ją po prostu od BIO-TEK ze Szczecina, to firma, która podsiada szeroki asortyment różnego rodzaju produktów, nie tylko oczyszczalni, ale także i usługi, w tym usługi asenizacyjne, czy serwis oczyszczalni. Z usługi serwisowania już zdążyliśmy skorzystać, ale nie dlatego, że coś się zepsuło, absolutnie nie, po prostu chcieliśmy, by sprawdzili, czy wszystko wciąż działa prawidłowo. To rzetelna firma, mają świetnych fachowców i wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, polecam.
werkń

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: werkń »

Sami mamy oczyszczalnię ścieków, taką przydomową, która działa u nas niezawodnie już od 3 lat. Postanowiliśmy zmienić szambo na oczyszczalnię przy pierwszej możliwej okazji i było warto. Nowy zbiornik, oczyszczalnię, kupiliśmy od producenta MiM ze Szczecina. To rzetelna firma z wysokiej jakości produktami, oczyszczalnia sprawdza się nam znakomicie, mogę ja wam szczerze polecić.
asńm

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: asńm »

A macie może wentylator do oczyszczalni? Dla mnie to coś nowego, ale od jakiegoś czasu mamy zainstalowany wentylator bocznokanałowy WW: https://klimawent.com.pl/oferta/wentyla ... okanalowy/ i mogę wam szczerze powiedzieć, że robi różnice. Działa cicho, a doskonale napowietrza zbiornik wodny. Kupiliśmy go prosto od producenta Klimawent S.A z Gdyni i go, tak samo jak urządzenie, mogę wam polecić. Jest to dobra inwestycja.
weź

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: weź »

My mamy przydomową oczyszczalnię drenażową, to oczyszczalnia ekologiczna, którą kupiliśmy z firmy Roboty Ziemne Bartosz Jankowiak https://www.robotyziemneleszno.pl/przyd ... ie-sciekow w Lesznie. Oni nam ją także zamontowali, wykonali wszystko profesjonalnie i w korzystnej cenie. Szczerze wam tę firmę i ich produkty polecam, opłaca się skorzystać z ich usług. Oczyszczalnia działa niezawodnie.
katń

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: katń »

Mamy przydomową oczyszczalnię ścieków, kupiliśmy ją z firmy, która nie tylko oferuje tego typu sprzęt, ale zajęła się także robotami ziemnymi i jej montażem. Jest to firma MAWEX-EKO https://oczyszczalniebiologiczne-mawex. ... wieliczka/ z Brzeska, chociaż oni ogólnie działają na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Ich oferta jest kompleksowa, produkty mają wysokiej jakości, a ceny atrakcyjne, To dobrzy fachowcy, polecam.
odśc

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: odśc »

My korzystamy z przydomowej oczyszczalni ścieków SBR, którą kupiliśmy od producenta EnEko http://eneko.com.pl/oferta/sprzedaz-2/ w Gliwicach. Ich oferta jest szeroka, mają produkty wysokiej jakości, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Opłaca się skorzystać z ich usług. To doświadczona firma, oczyszczalnia od nich sprawdza nam się doskonale, w zasadzie nic z nią nie musimy robić. Polecam ich serdecznie.
Oliv13

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post autor: Oliv13 »

odśc pisze: ↑24 wrz 2021, 18:40 My korzystamy z przydomowej oczyszczalni ścieków SBR, którą kupiliśmy od producenta EnEko http://eneko.com.pl/oferta/sprzedaz-2/ w Gliwicach. Ich oferta jest szeroka, mają produkty wysokiej jakości, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Opłaca się skorzystać z ich usług. To doświadczona firma, oczyszczalnia od nich sprawdza nam się doskonale, w zasadzie nic z nią nie musimy robić. Polecam ich serdecznie.
Przyznam szczerze, że sama coraz poważniej rozważam takie właśnie rozwiązanie. Przy czym dodatkowo bardzo kusi mnie https://www.amargo.pl/zbiorniki-zastoso ... ania-wody/ . Czy ktoś z Was miał okazję korzystania z tego typu produktów w ramach stacji uzdatniania wody? Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie odpowiedzi w tym temacie :).
ODPOWIEDZ