Szkolenie w Szczyrku

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
macho
Posty: 71
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:46

Szkolenie w Szczyrku

Post autor: macho »

Zostało mi zlecone zorganizowanie weekendowego wyjazdu szkoleniowego dla pracowników naszej firmy. Mamy kilka oddziałów, więc potrzebuję sali na około 100 osób i tyle samo noclegów. Znalazłem ciekawą ofertę hotelu w Szczyrku https://hotelskalite.pl/szkolenia-i-kon ... e-szczyrk/, która zawiera wszystko czego potrzebuję. Dodatkowo lokalizacja i samo miejsce wygląda atrakcyjnie. Macie może jeszcze jakieś propozycje z tych okolic?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Szkolenie w Szczyrku

Post autor: Iwona »

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy robicie sobie czasami jakieś szkolenia na własną rękę? Ja na przykład trafiłam ostatnio na bardzo fajne szkolenie z budowania pewności siebie na stronie internetowej https://budowaniepewnoscisiebie.gr8.com/. Jak sądzicie, czy takie szkolenie może rzeczywiście podnieść pewność siebie?
fikuś

Re: Szkolenie w Szczyrku

Post autor: fikuś »

Świetne miejsce na organizację konferencji biznesowej to restauracja Akademia w Warszawie. Podajesz termin, liczbę gości oraz temat spotkania, a obsługa zajmuje się resztą. Nie musisz martwić się o nic, ponieważ na pewno spotkanie idealnie się uda i wszystko pójdzie po Twojej myśli. Jedzenie podają pyszne, a wina mają wspaniałe.
ODPOWIEDZ