Trading na forex - automat czy samodzielnie?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Papierowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:26

Trading na forex - automat czy samodzielnie?

Post autor: Papierowy »

Interesuje mnie temat jak w tytule: Trading na forex - automat czy samodzielnie?
Czy gdybyście chcieli zarabiać na forexie czyli na handlu walutami,
to wolelibyście mają jakiś automat do tego (system) czy samodzielnie?
Na http://www.prop-trading.pl/automaty-tra ... -manualny/ czytałem porównanie obu opcji i kazda ma jakieś zalety i wady, więc staram sie to wypośrodkować pytając ludzi o opinie

?
Awatar użytkownika
merry
Posty: 134
Rejestracja: 07 paź 2019, 14:27

Re: Trading na forex - automat czy samodzielnie?

Post autor: merry »

Ja samodzielnie inwestuję w systemie XTB, z tego co tak obserwuję to tam widzę największy potencjał i dodatkowo można sporo zarobić. |Oczywiście, to muszą byc płynne i nowoczesne tematy, a nie byle co, czy inwestycja w byle jaki temat. Zarobić można sporo, wszystko tez zależy od nas, od naszej cierpliwości, od tego czy emocje nie będa nami szastać, reszta się uda.
Awatar użytkownika
Papierowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:26

Re: Trading na forex - automat czy samodzielnie?

Post autor: Papierowy »

no ja wolę właśnie automatyczne systemu do handlu a nie ślęczenie samemu na wykresie,
nie jara mnie to..
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Trading na forex - automat czy samodzielnie?

Post autor: maciek8079 »

Niestety jeszcze nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ stale dowiaduję się i uczę się czegoś nowego i we wszystkim pomaga mi strona https://smarttrader.pl/ Nawet nie wiecie, jak wiele informacji można wynieść z tej strony. Przede wszystkim już teraz notowania forex poniekąd są mi znane.
żelya

Re: Trading na forex - automat czy samodzielnie?

Post autor: żelya »

Wielokrotnie kupowałem walutę obcą od BookMyForex. Musiałam pojechać do Kanady na studia magisterskie i dlatego kupiłam dolary kanadyjskie oraz kartę wielowalutową BookMyForex. Ponieważ kwota była znaczna, postanowiłem najpierw sprawdzić forex kursy walut na innych internetowych giełdach wymiany walut, a także w moim banku, ale uznałem, że kursy oferowane przez BookMyForex są najniższe spośród nich.
ćchetteli

Re: Trading na forex - automat czy samodzielnie?

Post autor: ćchetteli »

Osobiście nie byłem w stanie efektywnie handlować sam. Dlatego zwróciłem się o pomoc do Super Forex https://superforex.com/. Mój przyjaciel polecił mi tego brokera internetowego. Handluje z nimi od ponad roku. I nie żałowałem tego. W ciągu zaledwie kilku miesięcy mój zysk znacznie wzrósł. Częściowo przez to, że Super Forex dał mi kilka bonusów do wyboru. Za pomocą którego udało mi się zwiększyć kapitał startowy.
Olęch

Re: Trading na forex - automat czy samodzielnie?

Post autor: Olęch »

Forex to świetne miejsce na inwestycje, ale musisz być ostrożny. Polecam kurs u Roberta Gawędy – jego strategie są naprawdę skuteczne i pomogły mi znacząco poprawić wyniki moich inwestycji.
ODPOWIEDZ