psychoterapeuta

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

psychoterapeuta

Post autor: pardons »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym, wejdz i zobacz bo opisali tutaj ten problem https://kulepszemu.pl/psychoterapia-ind ... -warszawa/
Legion77

Re: psychoterapeuta

Post autor: Legion77 »

Współczesny tryb życia w ciągłym biegu i obliczu napotykania co raz to innych problemów powoduje, że wielu z nas decyduje się na pomoc ze strony terapeuty lub psychologa. Naprawdę nie ma się czego wstydzić. Sam chodziłem do psychologa przez prawie rok czasu- do poradni Harmonia (Luxmed). Regularne wizyty dały mi naprawdę wiele. Od nowa ułożyłem sobie życie zawodowe i prywatne, zyskałem inne spojrzenie na otaczającą mnie rzeczywistość. Ze strony specjalisty z poradni Harmonia spotkałem się nie tylko z profesjonalizmem ale i ogromem życzliwości oraz bardzo indywidualnym, tzw. ludzkim podejściem.
Wiktor962

Re: psychoterapeuta

Post autor: Wiktor962 »

Obecnie nie potrzeba wizyty u psychiatry żeby dostać recepte na potrzebne leki. Sprawę można załatwić podczas e-konsultacji www.lekarzonline.eu a płaci się dopiero po wypisaniu przez lekarza recepty.
Gość

Re: psychoterapeuta

Post autor: Gość »

Coraz popularniejsza obecnie staje się psychoterapia online zwłaszcza jest to świetne rozwiązanie dla osób z mniejszych miejscowości nie mających w swojej okolicy dostępu do renomowanych specjalistów.
Gość

Re: psychoterapeuta

Post autor: Gość »

Współczesny świat stawia przed ludźmi liczne wyzwania: zarówno emocjonalne jak i psychiczne, co sprawia, że rola psychoterapeuty w życiu człowieka przeciążonego problemami psychicznymi staje się niezmiernie istotna. Psychoterapeuci pełnią wiele funkcji, od pomocy w radzeniu sobie z trudnościami osobistymi po wsparcie w leczeniu zaburzeń psychicznych. Jedną z głównych ról psychoterapeuty jest zapewnienie bezpiecznego i wspierającego środowiska, w którym pacjenci mogą wyrażać swoje emocje i myśli. Poprzez empatyczną obecność i zrozumienie, terapeuci pomagają pacjentom zrozumieć korzenie swoich problemów i rozwijać zdrowsze strategie radzenia sobie z nimi.
ODPOWIEDZ