Jak działa antybakteryjny zlewozmywak?

Polecane diety pudełkowe, najlepsze knajpy, sprawdzone przepisy. Korzystałeś z cateringu dietetycznego w swoim mieście i możesz coś polecić? Znasz najlepszy przepis na makaron? A może szukasz funkcjonalnych mebli i sprzętów kuchennych? Pytaj!
Awatar użytkownika
Oktawian1994
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:52

Jak działa antybakteryjny zlewozmywak?

Post autor: Oktawian1994 »

Witam! Ostatnio znalazłem ofertę zlewozmywaków granitowych antybakteryjnych. Czy ktoś z Was mógłby mi wytłumaczyć jak to właściwie działa i czy naprawdę działa? Co sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika
Apollo-84
Posty: 30
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:53

Re: Jak działa antybakteryjny zlewozmywak?

Post autor: Apollo-84 »

Hmm… Mam taki zlewozmywak granitowy u siebie w domu i sprawdza się świetnie. Właściwości antybakteryjne ma dzięki powierzchni wzbogaconej jonami srebra. Dzięki temu bakterie nie namnażają się. Według mnie taka powłoka działa idealnie. Zauważyłem, że mniej choruję odkąd mam ten zlew.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Re: Jak działa antybakteryjny zlewozmywak?

Post autor: mondi »

Nie mam pojęcia o co chodzi. Każdy zlew trzeba myć, aby pozbyć się szkodliwych bakterii. Tutaj https://www.completo.pl/pol_m_Kuchnia_Z ... ricerange= macie ciekawą ofertę na zlewy kuchenne marki Blanco, które obecnie są w promocji. Zlew musi pasować do wnętrza i mebli, ładnie się prezentować i być praktyczny w użytkowaniu.
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:11

Re: Jak działa antybakteryjny zlewozmywak?

Post autor: Alek »

Nie korzystałem z takiego zlewu. Zakupiłem ostatnio zlewozmywak firmy https://primagran.pl/ Idealne. profesjonalne. Różne rozmiary.
Awatar użytkownika
Tina5
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2020, 16:16

Re: Jak działa antybakteryjny zlewozmywak?

Post autor: Tina5 »

Jejkus nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest :)
ODPOWIEDZ