albumy na zdjęcia

Gdzie upolować najlepsze promocje? W jakim sklepie najlepiej robić zakupy? Jak wyszukiwać najkorzystniejsze ceny? To wątek dla prawdziwych łowców okazji!
Awatar użytkownika
AsiaByk
Posty: 37
Rejestracja: 28 sie 2019, 22:28

albumy na zdjęcia

Post autor: AsiaByk »

Czesc,

mozecie polecic mi jakis sklep gdzie kupie albumy na zdjecia?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 42
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:49

Re: albumy na zdjęcia

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

jezeli chcesz kupic album tradycyjny to ja zdecydowanie moge Ci polecic sklep albumyfoto.pl. Ja kupuje tam zawsze jak skoncza nam sie miejsca i bardzo jestesmy zadowoleni :)
Awatar użytkownika
Banek
Posty: 70
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:54

Re: albumy na zdjęcia

Post autor: Banek »

Jeśli o mnie chodzi, to taki album zrobiłabym własnoręcznie. Mam parę pomysłów, które mogłabym wykorzystać. Akurat mój chłopach będzie miał urodziny i zrobiłabym mu niespodziankę. Spodobała mi się taka aplikacja Instafota, która posiada różne presety. Mamy sporo wspólnych zdjęć z różnych wyjazdów i tylko trzeba by było je uatrakcyjnić i wydrukować. To chyba fajne rozwiązanie?
Awatar użytkownika
NiconB
Posty: 33
Rejestracja: 09 lip 2019, 10:29

Re: albumy na zdjęcia

Post autor: NiconB »

W Pepco jest dużo ładnych i tanich albumów, ostatnio kupowałam.
Awatar użytkownika
sarah
Posty: 112
Rejestracja: 07 lut 2020, 20:13

Re: albumy na zdjęcia

Post autor: sarah »

Ja ostatnio po ślubie szukałam ładnych albumów, ale w ostateczności nie znalazłam i zamówiłam przez internet albumy ślubne bardzo mi się podobało to, że w tym sklepie jest ogromny wybór, fajne podejście do klienta i dobre ceny.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: albumy na zdjęcia

Post autor: giny6 »

Piękne albumy ślubne, przylepki do zdjęć oraz inne dodatki fotograficzne, które pozwolą uwiecznić dla Ciebie tę niezwykle ważną chwilę znajdziesz na stronie wklejoneoprawione :) polecam tam zajrzeć bo wybór jest naprawdę spory, a przede wszystkim bardzo ciekawy i różnorodny.
ODPOWIEDZ