Prezent dla malucha

Gdzie upolować najlepsze promocje? W jakim sklepie najlepiej robić zakupy? Jak wyszukiwać najkorzystniejsze ceny? To wątek dla prawdziwych łowców okazji!
Awatar użytkownika
wojtex78
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2020, 16:41

Prezent dla malucha

Post autor: wojtex78 »

Szukam prezentu dla mojego chrześnika na urodziny, ma 3 lata. Ktoś pomoże co teraz się kupuje?
Awatar użytkownika
Morela
Posty: 19
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:53

Re: Prezent dla malucha

Post autor: Morela »

Dzieciaki uwielbiają klocki. Kup młodego klocki Plus Plus mini - będzie mega zadowolony. Klocki sa kolorowe, bezpieczne i dają różne możliwości super zabaw :)
Awatar użytkownika
vaneke
Posty: 107
Rejestracja: 01 gru 2019, 21:09

Re: Prezent dla malucha

Post autor: vaneke »

Morela pisze: ↑08 sie 2020, 12:31 Dzieciaki uwielbiają klocki. Kup młodego klocki Plus Plus mini - będzie mega zadowolony. Klocki sa kolorowe, bezpieczne i dają różne możliwości super zabaw :)
Dokładnie tak i takie klocki nie zawierają własnie też szkodliwego plastiku.
Awatar użytkownika
julitaaa84
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 12:04
Kontakt:

Re: Prezent dla malucha

Post autor: julitaaa84 »

Moim zdaniem dla malucha najlepiej sprawdzi się tablica manipulacyjna. Dzieci najlepiej rozwijają się przez zmysły, a taka tablica w tym pomaga.
mońka

Re: Prezent dla malucha

Post autor: mońka »

Ja bym proponowała rowerek biegowy np. drewniany toyz. Dziecko będzie mogło spożytkować energię na świeżym powietrzu, z resztą to dobry wstęp dla nauki jazdy na normalnym rowerze
kasiuś

Re: Prezent dla malucha

Post autor: kasiuś »

Ostatnio kupiłam prezent dla mojego maluszka w postaci drewnianego labiryntu , znalazłam go w tym sklepie tutaj https://www.bee.pl/t/prezenty-dla-chlopcow . Dzięki swoim walorom w efektywny sposób rozwija: dotyk, wzrok, koordynację, motorykę rączek i paluszków, logiczne myślenie. Dzięki tej zabawce dziecko uczy się rozróżniać kształty oraz kolory.
kiciuśja

Re: Prezent dla malucha

Post autor: kiciuśja »

Dla dziecka w wieku przedszkolnym , wczesnoszkolnym warto kupować mądre książki. Bardzo dobra jest ta oferta tu https://www.taniaksiazka.pl/atlas-ciala ... 16.html Jest to atlas z naklejkami. Dzieci poznają budowę ciała, narządów. Wiadomości podane w prosty sposób, odpowiadają dziecku na wiele pytań.
ODPOWIEDZ