Projektowanie ogrodów

Gdzie upolować najlepsze promocje? W jakim sklepie najlepiej robić zakupy? Jak wyszukiwać najkorzystniejsze ceny? To wątek dla prawdziwych łowców okazji!
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Projektowanie ogrodów

Post autor: kendi »

Cześć,
zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy http://kraina-zieleni.pl/projektowanie- ... da-slaska/ która od wielu lat projektuje ogrody w moim mieście i sporo osób poleca jednak mój projekt ogrodu który chciałbym mieć odbiega trochę od norm, bo jest sugerowany japońskim ogrodem. Sądzicie, że będą w stanie coś takiego wykonać?
Awatar użytkownika
Roman78
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 9:08

Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Roman78 »

Coż nie znam tej firmy, moja mama na działeczce korzystała z ich pomocy https://polskiogrod.pl/oferta/projekty- ... w-zieleni/ i bardzo sobie ja chwaliła. Podobno kontakt z firma był bardzo dobry, rozmowa z sekretarką rzeczowa. Tyle słyszałem, a to co widziałem, czyli efekt zaprojektowanego ogrodu, to zrobił na mnie równie dobre wrażenie. ;-) Taka moja sugestia: przed wyborem pooglądaj zdjęcia przykładowych projektów lub poproś o referencje do poprzedniego klienta.
lolaś

Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: lolaś »

Wiesz co ogólnie ja mogę od siebie polecić co do sprzętu ogrodowego producenta https://www.stiga.pl/ w tamtym roku kupowałem od nich kosiarkę i kilka innych rzeczy jakieś sekatory i tak dalej i muszę przyznać, że było warto. Dobra cena, dostałem rabat, a oprócz tego wysyłkę zrealizowali całkiem szybko.
Romiś

Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Romiś »

Jak najbardziej samo projektowanie ogrów może być czymś niezwykle ważnym i moim zdaniem warto od razu w tym projekcie ująć meble ogrodowe. Jestem zdania, że najlepsze meble ogrodowe dostaniemy w sklepie https://dominova.com.pl/meble-ogrodowe i ja właśnie bardzo chętnie tam zamawiam różne elementy tych mebli.
ODPOWIEDZ