Inwestowanie

Kącik dla graczy zakładów bukmacherskich. Czy na zakładach można zarabiać? Jak obstawiać mecze przez Internet, żeby generować korzyści finansowe? Kupony, typy i zyski. Jak zacząć – bukmacherka dla początkujących.
robtent

Inwestowanie

Post autor: robtent »

Witam wszystkich!
Jestem początkującym inwestorem w krypto o szukam porad, jak zaczać inwestować w bezpieczny sposób. Czy możecie coś doradzić lub polecić jakieś poradniki?
Znalazłem taka stronę: https://kryptowiedza.pl/kryptowaluty/, która wydaje się pomocna i rzetelna, co sądzicie? :)

Będę wdzięczny za każdą pomoc!
krualiaa

Re: Inwestowanie

Post autor: krualiaa »

W rynek kryptowalut nie wchodze, bo tak naprawdę nie jest to mi pisane. Co znaczy, że przede wszystkim mam sporo możliwości i jestem w tym aspekcie niepewna. Nie wiem, co mam wybrać, jakie opcje są dla mnie. Może tu https://strefa.biz/biznes/co-to-jest-ok ... jestracja/ warto poszukać? Co mówicie? Jakie macie myśli ?
asamblo

Re: Inwestowanie

Post autor: asamblo »

Ja to sobie mocno po prostu narzucam tę moją niezależność, ale jak już, to śmiało bym powiedziała, że warto sprawdzać niektóre elementy. I jak na razie, to w kwestii inwestowania i tego, w co nie iść, pomaga mi blog inwestora Assay. Wiem, mogliście o nim słyszeć, ale to naprawdę świetne porady dla każdego, kto tak naprawdę zaczyna.
wodna12

Re: Inwestowanie

Post autor: wodna12 »

W kwestii inwestowania myślę, że warto zasięgnąć informacji z różnych poradników. Ja np. ostatnio znalazłam bardzo ciekawy artykuł odnoście aktualnych możliwości inwestowani, w co warto itp. Sprawdźcie sami - https://www.caspar.com.pl/blog/poradnik ... -pieniadze
ODPOWIEDZ