Aktywność fizyczna a relacje w rodzinie

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
aktywny_ojciec_ą

Aktywność fizyczna a relacje w rodzinie

Post autor: aktywny_ojciec_ą »

Cześć,
Ruszyłem jakiś czas z temu z projektem bloga poświęconym aktywności fizycznej w życiu ojca. Skupiam się tutaj na tym, że dzięki dobrym nawykom związanymi z szeroko rozumianym sportem możemy poprawić nasze relacje z dziećmi, ale także zoną/ partnerką.
Czy uważacie, że tak jest w rzeczywistości? jakie jest Wasze podejście do aktywnego spędzania czasu z sowimi pociechami.

Ja dla przykładu, staram się angażować swojego syna w trening. Dzięki temu nie mam wyrzutów sumienia, że poświęciłem wolny czas na zadbanie o siebie (chociaż to tez jest bardzo ważne), ale połączyłem to z zabawą z Igorem. Poniżej link do pliku, który może któremuś z ojców pomoże w organizacji czasu dla swojej pociechy podczas treningu:
https://10cwiczen.aktywnyojciec.pl/10cwiczen
Awatar użytkownika
taper
Posty: 266
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Aktywność fizyczna a relacje w rodzinie

Post autor: taper »

Aktywność fizyczna jest szalenie ważna! Nie ma znaczenia w jakim wieku jesteśmy tak naprawdę. A jak się nie wie jak zacząć to warto poszukać porad w sieci. Za aktywnością fizyczną dobrze jak pójdzie także zbilansowana dieta. Zerknijcie na ten wpis. Mnie on bardzo dużo objaśnił w temacie, co robię źle i jak wreszcie się wziąć za siebie. Porady dietetyczne online są nawet możliwe.
Śmiech

Re: Aktywność fizyczna a relacje w rodzinie

Post autor: Śmiech »

Ja Ci powiem jak to może być. Chodzę na kravkę https://tribesquad.pl/treningi/krav-maga-dla-mlodziezy/ od 2 lat, wciągnęła mnie mama, które chodzi od 5… I na początku było dziwnie, ale okazało się że to lepsze doświadczenie niż się mogłem spodziewać. Na początku to był dla mnie poroniony pomysł, przyznaję, ale matula okazuje się być niezłą badasską. : D
marćepek

Re: Aktywność fizyczna a relacje w rodzinie

Post autor: marćepek »

Aktywność fizyczna jest dziś bardzo ważna, przez te obostrzenia, coronavirusa, siedzenie non stop przed komputerem dzieci bardzo to zaniedbują. Nie tylko dzieci ale i dorośli. Ja co drugi dzień całą rodziną jedziemy do lasu, na spacery na rower byle by się poruszać.



_________________________________
Psychoterapia Rzeszów
Rafał85

Re: Aktywność fizyczna a relacje w rodzinie

Post autor: Rafał85 »

Jest tyle rodzajów aktywności fizycznych, że z łatwością można wybrać taką, która przypadnie do gustu całej rodzinie. My z dzieciakami lubimy w wakacje jeździć nad jezioro, by uczył się pływać na desce. Maluchy mają niezłą frajdę, a my pewność, że wolny czas nie będzie zmarnowany. Akurat kupujemy teraz pianki i lycry dzieciakom w sklepie https://easy-surfshop.pl/do/cat/lycry-dzieciece. Zajrzyjcie, mają super przeceny.
ODPOWIEDZ