Dowiedz się jak najwięcej informacji o korepetytorze

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
ękkerol

Dowiedz się jak najwięcej informacji o korepetytorze

Post autor: ękkerol »

Jeśli korepetytor jest studentem lub absolwentem, zapytaj również o ich własne osiągnięcia. Nie powinny być gorsze niż poziom, do którego się przygotowuje. Na przykład, jeśli on sam nie wygrał ani jednej olimpiady, jest mało prawdopodobne, aby był w stanie dobrze przygotować ucznia do olimpiady.
Furfać

Re: Dowiedz się jak najwięcej informacji o korepetytorze

Post autor: Furfać »

Oczywiście musisz dowiedzieć się więcej o osobie, z którą będziesz współpracować. W przeciwnym razie po prostu nie możesz mu naprawdę zaufać. Dlatego już drugi tydzień szukałem normalnego korepetytora. Ale właśnie tam mogę to znaleźć. Nie rozwiązałem jeszcze tej kwestii.
ZęLępęh

Re: Dowiedz się jak najwięcej informacji o korepetytorze

Post autor: ZęLępęh »

Nie będziesz w stanie znaleźć wielu informacji o korepetytorze, dopóki z nim nie porozmawiasz. Musisz więc tylko znaleźć korepetytora hurtowego, który specjalizuje się w wymaganym przedmiocie. Osobiście korzystałem z tego serwisu https://buki.org.pl/ bo znajomy radził mi tam pojechać. Powiedział, że pracują tam profesjonalni korepetytorzy. Brał tam lekcje hiszpańskiego. Kilka miesięcy później rozmawiał już z nowymi znajomymi w Madrycie.
ODPOWIEDZ