Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Maroś

Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Maroś »

Chciałabym zapytać Was jak radzicie sobie Panowie z siwiejącymi włosami, bo niestety ale u mnie na głowie jest ich coraz więcej i chciałbym jeszcze cieszyć się swoimi naturalnym kolorem jak najdłużej i to bez malowania. Pomożecie? Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc :)
TobiszEś

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: TobiszEś »

W takim razie jeżeli szukacie skutecznego preparatu na siwe włosy to na pewno warto tutaj wymienić preparat https://gr-7.eu/. Jest bardzo skuteczny, ponieważ już pod siedmiu dniach od pierwszego zastosowania, widać pierwsze efekty. Jego skład jest naturalny, co jest kluczowe jeśli chcecie uniknąć jeszcze koloryzacji.
Gaśka

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Gaśka »

Zgadzam się co do GR-7 bo mój mąż go użwał. Po 40-stce już znacząca ilość siwych włosów zaczęła mu się pojawiać. Niestety nie przekonałabym go do malowania, więc zamówiła z polecania ten naprawdę pomógł. Wygląda dużo lepiej, a co najważniejsze dużo, dużo młodziej!
Maroś

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Maroś »

Gaśka pisze: ↑20 wrz 2021, 19:29 Zgadzam się co do GR-7 bo mój mąż go użwał. Po 40-stce już znacząca ilość siwych włosów zaczęła mu się pojawiać. Niestety nie przekonałabym go do malowania, więc zamówiła z polecania ten naprawdę pomógł. Wygląda dużo lepiej, a co najważniejsze dużo, dużo młodziej!
O proszę, super! TO w takim razie przyszedł czas najwyższy żeby go przetestować :)
miłosz

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: miłosz »

Maroś pisze: ↑07 wrz 2021, 13:26 Chciałabym zapytać Was jak radzicie sobie Panowie z siwiejącymi włosami, bo niestety ale u mnie na głowie jest ich coraz więcej i chciałbym jeszcze cieszyć się swoimi naturalnym kolorem jak najdłużej i to bez malowania. Pomożecie? Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc :)
Mi juz nic nie dzialalo, wiec postawnowilem wyprobowac ten szampon https://www.notino.pl/dx2/men-szampon-do-siwych-wlosow/ prz regularnym stosowanie daje naprawde fajne rezultaty
ODPOWIEDZ