Kawa

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
irytek
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:03

Kawa

Post autor: irytek »

Pijecie kawę, uważacie ją ja zdrową? W jakich ilościach jest Waszym zdaniem dopuszczalna? Ja nie ukrywam, że jestem totalnym kawoszem i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Ale lubię ziarnistą, najlepiej taką świeżo wypalaną. I taką właśnie kupuję w https://upcafe.pl - palarni, która wysyła kawę do 24 godzin po wypaleniu.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:46

Re: Kawa

Post autor: magdap »

Oczywiście, że pijemy! Dzień bez kawy jest dniem straconym ;) Moim zdaniem 2-3 kubki kawy dziennie to optymalna dawka. Jeśli chodzi o jakość kawy to uważam, że najlepszą opcją jest jej zakup w renomowanej palarni. Dlatego też od dłuższego czasu kupuję kawę ziarnistą w Blueberry Roasters. Jak dotąd jestem zadowolona z jakości ich produktów.
Awatar użytkownika
dominik
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2020, 22:58

Re: Kawa

Post autor: dominik »

oj tez lubie sobie wypic porzadna dobra kawke, ktora mnie postawi na nogi :) to jest cos wspanialego!
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Re: Kawa

Post autor: Piracik »

a u nas bardzo fajnie dziala ekspres kapsułkowy - nie tylko ja z zona go uzywam, ale tez dzieciaki zeby sobie goraca czekolade przygotowac :)
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Kawa

Post autor: giny6 »

Dobra kawa zawsze przywołuje mnóstwo pozytywnych emocji i wspomnień. Dlatego tak ważne wydaje się zadbanie o kwestie dopasowania jej do naszych osobistych preferencji smakowych. Warto próbować i starać się zadbać o kwestie praktyczne. Możliwe, że kawa po wiedeńsku będzie świetnym początkiem weekendu lub wspaniałym pomysłem na spotkanie z przyjaciółką.
ODPOWIEDZ