Kwitnąca herbata

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Kwitnąca herbata

Post autor: zając »

Nie macie pomysłu na mały drobiazg dla kolegi w pracy? Postawcie na sklep nianling i zainteresujcie się tematem, jakim jest kwitnąca herbata. Według mnie, będziecie zachwyceni asortymentem ich sklepu. Dajcie znać, co na ten temat sądzicie.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: Karol221 »

takie fajne rzeczy można w dobrych cenach zakupić w sklep z kawą i herbatą. Ja mam namiar na taki internetowy, dobrze wyposażony. Bardzo dbaja o wysokiej jakości produkty, także sprowadzają z całego swiata kawy i herbaty/ Polecam Ci zajrzeć na ich stronę i samemu się przekonac
Awatar użytkownika
gaduła
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:30

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: gaduła »

Kwitnąca herbata? Czemu nie. Tylko zastanawiam się nad tym jak prawidłowo powinno si,ę taką herbatę zaparzać? Bo jednak słyszałam, że bardzo ważne w przypadku herbat jest jej dobre zaparzanie. Więc szukałam takich informacji i znalazłam ten artykuł https://injit.pl/jak-nalezy-parzyc-posz ... e-herbaty/ To dzięki niemu dowiedziałam si,ę bardzo wielu przydatnych informacji na temat herbat
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:46

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: magdap »

Piłam kiedyś kwitnącą herbatę, jednak zawsze wiernie wracam do herbat liściastych :) Od jakiegoś czasu oprócz klasycznej czarnej herbaty, sięgam także po herbatę białą. Obie zamawiam online w Blueberry Roasters. Mieliście okazję próbować białej herbaty? Jestem ciekawa jakie są Wasze odczucia? ;)
opiumć

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: opiumć »

ja jakoś najbardziej teraz wolę kaw z mojego ekpresu BREVILLE Prima Latte jest mega smaczna i do tego rewelacyjna
Bareś

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: Bareś »

opiumć pisze: ↑01 paź 2020, 20:47 ja jakoś najbardziej teraz wolę kaw z mojego ekpresu BREVILLE Prima Latte jest mega smaczna i do tego rewelacyjna
o. właśnie mam w planach zamówienie. dobry jest?
pułka

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: pułka »

Czy wiecie jak serwować herbatę :D? Ja dowiedziałem się o kilku aspektach, o których nie miałem w ogóle pojęcia. Sprawdźcie sobie ten wpis: http://www.abczdrowia.com.pl/jak-serwow ... na-herbate czasem warto poczytać kogoś mądrzejszego.
aliś

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: aliś »

Bardzo fajnie sprawdza się herbata z czerwonokrzewu . Ma bowiem wiele pozytywnych właściwości i dobrze smakuje. Myślę, że warto zastanowić się naprawdę poważnie nad jej regularnym piciem. Trzeba bowiem stawiać na jakość i patrzeć na co pomaga dana herbata, a dopiero później dokonywać wyboru. W ten sposób można sobie pomóc. Między innymi poprawimy nasz wygląd oraz pozbędziemy się nadmiaru kilogramów.
ODPOWIEDZ