Męskie perfumy

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Oppiłka

Męskie perfumy

Post autor: Oppiłka »

Panowie, czy ktoś z Was używał może perfum Bottega Veneta? Planuję kupić męskie perfumy właściwie pierwszy raz "bez wąchania", ale nuty zapachowe bardzo mi się podobają i myślę, że będą pasować do mojego faceta:D
jędrzej

Re: Męskie perfumy

Post autor: jędrzej »

Słyszałem, że kompozycje zapachowe tej marki są bardzo fajne, zwłaszcza te w których dominują nuty orientalne, drzewne i przyprawowe. Nie miałem jednak okazji używać tych perfum. Jeśli Twój partner gustuje w aromatach, o których wspomniałem mogę Ci natomiast szczerze polecić perfumy Burberry London for Men . Są to jedne z moich ulubionych :) Wyróżniają się intensywnością i trwałością, należą niewątpliwie do ekskluzywnych a nie kosztują majątku. Myślę, że będą idealną propozycją dla mężczyzn pewnych siebie, przebojowych i jednocześnie eleganckich.
Tygieł

Re: Męskie perfumy

Post autor: Tygieł »

I jak udało Wam się znaleźć jakiś fajny sklep z szerokim wyborem dobrej jakości perfum męskich, czy nie do końca. Ja tutaj myślę, że jak najbardziej mogę polecić Wam abyście zwrócili uwagę na propozycje z oferty https://zapachnisci.pl/pl/c/Meskie/15 gdzie świetnych propozycji zdecydowanie nie brakuje, co ważne mają również dostępne próbki w dużo niższej cenie i przy tym nie tracąc na jakości. Przyznam, że lubię popatrzeć jakie nowości wprowadzają i też systematycznie je domawiam żeby zawsze dobrze pachnieć niezależnie od sytuacji. Mam nadzieję, że też akurat do tego sklepu pozytywnie się przekonacie także ze względu na portfel :D
żonka

Re: Męskie perfumy

Post autor: żonka »

Jest taki jeden wyjątkowy zapach męski, który na mnie niesamowicie działa. Oczywiście używa go mój mąż. Te perfumy są marki https://www.zapach-orientu.pl/ahsan-c-1_113.html Ich zapach jest bardzo bogaty i wyrafinowany. Nie raz czułam od kolegów, czy przypadkowych mężczyzn w pracy jakieś perfumy, ale żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Polecam.
ODPOWIEDZ