Olejki CBD

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Dalgur82
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2021, 7:12

Olejki CBD

Post autor: Dalgur82 »

Panowie, czy stosujecie olejki CBD albo jakiekolwiek inne produkty konopne? Od jakiegoś czasu sporo dobrego słyszy się na temat tych produktów i ich rewelacyjnego działania. Jeśli możecie podzielić się swoją opinią, to będę naprawdę wdzięczny :) A może przy okazji, polecicie mi też jakiś dobry, sprawdzony przez Was olejek CBD podpowiecie, jakie stężenie warto wybrać na początek.
regis

Re: Olejki CBD

Post autor: regis »

Produkty konopne są ostatnio bardzo modne i myślę, że warto z nich korzystać, szczególnie dobre są maści przeciwbólowe, jeśli kogoś bolą kolana, stawy albo kręgosłup to polecam maść Laurocann Forte albo Medicprogress konopne mazani 10% są rewelacyjne. Jeśli chodzi o olejki myślę, że warto sprawdzić temat, zazwyczaj najkorzystniej jest kupić olejki ze średniej półki cenowej, optymalnie olejek 10%, sprawdzić by był full spectrum lub broad spectrum, unikać tych z kryształu, zazwyczaj nazywają je "Pure".
Jeśli szukacie dobrej jakości sprawdzonych produktów polecam stronkę konopne24 mają bardzo szeroki wybór, także herbatki konopne, susze cbd, waporyzatory, no i przede wszystkim olej cbd od różnych producentów w najlepszej cenie
Piotrq

Re: Olejki CBD

Post autor: Piotrq »

w dzisiejszych czasach konopie moga być naprawdę pomocne ... mi pomogły uporać się z bezsennością super też olej CBD obniża kortyzol ale o tym jak działają olejki konopne dowiedziałem się całkiem przypadkiem dzięki koleżance która zaprowadziła mnie do sklepu CBD Konopna Farmacja w Poznaniu pani dobrała mi odpowiedni produkt konopny a następne zamówienie robiłem już online ze strony : https://konopiafarmacja.pl/41-olej-cbd
ODPOWIEDZ