Ortopeda Katowice dobry?

Opowiadamy o skutecznych sposobach na zatrzymanie młodości, pielęgnację ciała, zdrowej diecie, sporcie, który pomoże nam wyrzeźbić i ukształtować ciało. Dzielimy się opiniami o siłowniach, klubach fitness, ciekawych zajęciach tanecznych oraz salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Rom86
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: Rom86 »

Mam uraz ścięgna, a nie mam zamiaru wybierać się w czasach pandemii po skierowanie do rodzinnego. Ktoś podpowie, gdzie się dostanę szybko prywatnie do ortopedy?
Awatar użytkownika
Rom86
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Re: Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: Rom86 »

Tylko żeby nie było za drogo :D
Awatar użytkownika
Papierowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:26

Re: Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: Papierowy »

Ja chodzę prywatnie do dr. Barczyńskiego, ale jak nie chcesz do prywatnego gabinetu to jest też dobry dr. Wąsik, a on przyjmuje w Holsa Med przy ul. Kościuszki, to spora prywatna klinika z poradniami, diagnostyką, rehabilitacją i szpitalem.

Są na tyle duzi, że bankowo mają opracowane wszystkie procedury bezpieczeństwa więc można się u nich leczyć bezpiecznie :) Kontakt do nich znajdziesz na stronie https://holsamed.pl/poradnia-ortopedyczna/
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: Maks78 »

Witam,poszukuję ortopedy Internetowo. Co sądzicie o takim poszukiwaniu specjalisty? Mi odnowiła sie kontuzja w kolanie. https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/ortopeda/ Co o tym sądzicie? Proszę o wasze opinie.
Awatar użytkownika
Muminek
Posty: 256
Rejestracja: 15 mar 2019, 23:27

Re: Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: Muminek »

Po rehabilitacji warto też pamiętać o ruchu. Wiadomo,ze ruch to zdrowie ale oczywiście musimy tez wiedzieć jak wykonywać dane ćwiczenia. Warto moim zdaniem wybrac sie na odpowiednia silownie - ja chodze do Energym w Krakowie https://www.energym.com.pl/ trenerzy bardzo pomagają szczególnie początkującym - doradzą także jakie ćwiczenia wykonywać po urazie.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 42
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:02

Re: Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: Zośka123 »

Ortopeda którego ja znam przyjmuje teraz w ortopedia.org.pl to duże centrum medyczne w Szczecinie. ortopedia i rehabilitacja jest tam na najwyższym poziome. Polecam najmocniej.

okna fiberglass ceny
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Re: Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: Selleck »

Ciężko powiedzieć, bo każdy ma inne wymagania i też możliwości. Na pewno w przypadku miasta Bielsko Biała warto z takim problemem umówić się na wizytę w Centrum Medycznym Danea http://danea.pl/ a na ich stronie znajdziecie potrzebne informacje odnośnie tego jak działają, jakich specjalistów mają oraz jak dokładnie kształtuje się zakres cen. W ich przypadku będziecie mogli liczyć zarówno na obsługę, podejście do pacjenta i dużo krótszy czas oczekiwania niż w placówkach publicznych oraz konkurencji.
loveme

Re: Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: loveme »

Ja to Wam mogę powiedzieć, że w Warszawie w CM Gamma przy Bobrowieckiej 8 macie właśnie bardzo dobrego lekarza. W zasadzie kilku, ale jedno na pewno mogę wam powiedzieć - specjaliści nastawili mi bark i zasugerowali dalsze leczenie. Myślałam, że nic się nie da zrobić, że ma boleć, a oni mnie uratowali.
Awatar użytkownika
Fuksja
Posty: 26
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:05

Re: Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: Fuksja »

Uważam, że na zdrowiu nie powinno się oszczędzać. Czasami lepiej dojechać do innego miasta i mieć pewność, że dostaniemy specjalistyczną opiekę. Czytałam niedawno, że ortopeda dziecięcy Rzeszów zajmuje się terapią, operacjami i zabiegami. Wykonuje też poważne i skomplikowane zabiegi. Poczytajcie o nich na stronie ortopedarzeszow.pl.
damuś

Re: Ortopeda Katowice dobry?

Post autor: damuś »

A nie myśleliście nad tym, aby wybrać się do innego miasta? Bo, przykładowo w Warszawie znajdziesz kompleksowe wsparcie medyczne w Centrum Medycznym Gamma. Tam możecie skorzystać z fachowych badań diagnostycznych. A także możesz liczyć na skuteczne leczenie stanów zapalnych, wad postawy i zmian zwyrodnieniowych, które utrudniają normalne funkcjonowanie.
ODPOWIEDZ